Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ismerkedős oldalakon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkedős oldalakon, tinder, badoo vagy akár itt gyakorin milyen üzenetekkel támadnak be titeket férfiak?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom férfitársaimtól, hogy nem tudnak ismerkedni neten, mert nők nem írnak nekik vissza. Bizonyára megvan ennek az oka. Érdekelne mi az. Ennyire sok paraszt üzen nektek? Ennyire alpáriak volnának? Én nem tudom, mert saját magam normálisan szoktam üzenni, mikor még volt erre időm, és nekem általában válasz is volt, de másoktól sokaktól hallom hogy nincs. Miket írnak?


És most nagyon kérem a válaszolókat, férfit és nőt is hogy ne essetek egymásnak, sőt jobb is lenne ha férfitársaim most nem válaszolnátok!:D Köszi.



2018. szept. 8. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Hogy vagy?"

"Szia! Milyen napod volt"

"Szia! Van kedved ismerkedni?"


Ezek voltak a leggyakoribbak, mikor Tindereztem és legtöbb esetben válaszoltam is. Néha valamelyik képemre reflektálva kérdezték meg hogy mit csinálok rajta vagy hová jártál ezt a sportot űzni?


Egy most eszembe jutott még, amire nem válaszoltam, a pasi írt egy oldalas üzenetet, 4 sorban leírva, hogy ő milyen ember, majd a maradékban sorolva, hogy"üzenetem hagyd figyelmen kívül, ha ilyen, olyan...amolyan vagy és csak sorolta a kritériumokat".. A legtöbb egyébként reális és alap elvárás volt, de annyira sok volt, hogy ezzel indít, hogy inkább jobbnak láttam kerülni.


Paraszt, alpári üzenetet én sosem kaptam. Illetve egyszer de azt ezen az oldalon, mikor megírtam az illetőnek a van kedved ismerkedni kérdésre, hogy nem ismerkedem az oldalon. Na arra válaszként elküldött melegebb éghajlatra.

2018. szept. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Két variáció van:

1. Perverz állat.

2. Normális, de unalmas.


Ráadásul, akik írnak azoknak a nagy része nagyon messze lakik (még külföldről is írnak egy csomóan XD), semmi értelme foglalkozni velük.

2018. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak gyakoriról tudok nyilatkozni:

"Szia :)"

"Szia, hogy vagy?"

"Szia, ismi?"

"Szia, van kedved ismerkedni? 28/F"

"Szia, van kedved ismerkedni? 28/F, 20cm, Budapest"

"Szia szex?"

"Szia, tetszett a válaszod x kérdésre :)"

"Szia, szimpatikusnak tűnsz x válaszod alapján, van kedved ismerkedni?"


Nem mindegyikük alpári (volt, aki az első random levelében részletesen leírta, hogy hogy fog s#ggbe dugni...), de aki nem alpári, az rhadt unalmas. Szinte borítékolható, hogy bármelyiknek (aki nem egyből szex céljábol írt rám) olyan válaszai lesznek egy beszélgetés közben, hogy:

"Igen"

"Nem"

"Értem"

":)"

Nekem nem élmény egy ilyen passzív emberrel beszélgetni, rövid időn belül megunom, hogy csak kérdezgetem, mint egy állásinterjún, ő meg egyszavas mondatokban válaszolgat.

2018. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szia, van kedved ismerkedni? 28/F, 20cm, Budapest"

Bazzeg, miért nem ismerkedtél egy 20 centis törpével? Ha a kapcsolat nem is jön össze, leszerződtethetted volna egy cirkuszba némi közvetítői jutalékért cserébe :D

2018. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lol, melyik az a beteg barom aki ismerkedésnél odaírja hogy 20cm farka van :D
2018. szept. 8. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!