Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem merek közeledni hozzá. Hogyan győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés

Egy buszonutazunk a lánnyal suliba, illetve már csak uaztunk, mert kitört a vakáció. Pár hónapja figyeltem fel rá, azóta nem múlt el nap, hogy ne gondoljak rá, nagyon nagyon tetszik, de nem merek közeledné felé, mert félek a beégéstől. Még soha nem volt barátnőm, talán azért is parázok ennyire, de nagyon szeretném megismerni közelebbről, csak hát így nehéz lesz, hogy nem közeledek felé. A lányoknak egyébként nem nagyon jövök be, mert csúnya vagyok, ezért is vannak félelmeim a közeledés terén. Ha elhajtana, márpedig úgyis elhajtana, akkor beégnék előtte is, aztán elmondaná a barátnőinek, hogy ez a nyomigyerek bepróbálkozott nála, aztán szépen lassan megtudnák az osztálytársaim is...szóval jól lebőgnék mindenki előtt. De én nagyon szeretném, ha összejönne vele a dolog. Igaz 3 év korkülönbség lenne köztünk az én javamra, nem tudom ez mennyire jelent gondot.


Segítsetek már, hogy hogyan győzhetném le a félelmeimet, és hogyan közeledjek felé magabiztosan. A nyáron jólenne ha le tudnám győzni a gátlásaimat, és ősszel megszólíthatnám!


2010. jún. 21. 21:48
1 2
 11/16 Kenéz Dániel válasza:

Üdv a Club-ban! Ugyan ez nállam is ! VEss be mindent! Menj el egy fodrászhoz és vágasd le a hajadat olyan swag-re de ne túl páva g*ecire ! :D Ne férre téve.

Mittom én találsz otthon egy kis parfümöt löttyints magadra! ! Sok siker! JA és az előttem lévő kommentelőnek is igaza van 13 éves vagyok nagyon tetsziki egy lány. Még jó hogy nem fiú :DDDD Jajjj. ezek a poének. Na sok szerencsét! ♣♣♣♣

2016. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 Az feltűnt, hogy ez egy 6 éves kérdés?
2016. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 8*
2018. máj. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Most már.


Ű, de rég írtam azt a választ... :)

Előhoz pár emléket :D

2018. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
xd szerintem nagyon be volt pörögve, azon is látszott hogy nagyon erőltette a poénokat :D
2018. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megint eltellt 4 év emberek elsem hiszem 😭 #13 voltam
2022. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!