Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem merek közeledni hozzá. Hogyan győzzem le a félelmemet?

Figyelt kérdés

Egy buszonutazunk a lánnyal suliba, illetve már csak uaztunk, mert kitört a vakáció. Pár hónapja figyeltem fel rá, azóta nem múlt el nap, hogy ne gondoljak rá, nagyon nagyon tetszik, de nem merek közeledné felé, mert félek a beégéstől. Még soha nem volt barátnőm, talán azért is parázok ennyire, de nagyon szeretném megismerni közelebbről, csak hát így nehéz lesz, hogy nem közeledek felé. A lányoknak egyébként nem nagyon jövök be, mert csúnya vagyok, ezért is vannak félelmeim a közeledés terén. Ha elhajtana, márpedig úgyis elhajtana, akkor beégnék előtte is, aztán elmondaná a barátnőinek, hogy ez a nyomigyerek bepróbálkozott nála, aztán szépen lassan megtudnák az osztálytársaim is...szóval jól lebőgnék mindenki előtt. De én nagyon szeretném, ha összejönne vele a dolog. Igaz 3 év korkülönbség lenne köztünk az én javamra, nem tudom ez mennyire jelent gondot.


Segítsetek már, hogy hogyan győzhetném le a félelmeimet, és hogyan közeledjek felé magabiztosan. A nyáron jólenne ha le tudnám győzni a gátlásaimat, és ősszel megszólíthatnám!


2010. jún. 21. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

"A titokzatosság többet ér tízezer tigrisnél, ha nem egy királyságnál.


"Nézz körül... találni fogsz valamit, ami használható."

2010. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt biztos, hogy ide akartad írni? :D
2010. jún. 21. 22:10
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Ehhez nem kell egy évszak. Ehhez egy döntés kell.

El kell döntened, hogy nem nyuszi leszel, hane egyszerűen odasétálsz, és kész.

Egyébként is, mitől félsz?

Hogy visszautasít? És akkor mi van? De komolyan: SEMMI. Semmit nem veszíthetsz. Megpróbálod, és vagy igen, vagy nem. Ezt tudod, amikor oda mész. Ha nemet mond, elmosolyodsz, és elköszönsz szépen. Másnap ha más lány tetszik meg, ahhoz mész oda. Ügy lezárva.

Hogy nevetségessé válsz? Nem válsz azzá. Tetszik egy lány. Nagy ügy, majdnem minden férfinek. Oda is mész hozzá: Ez tiszteletet érdemel.

Akkor meg?

Félni egy lánytól HÜLYESÉG.

Kezeld úgy, mintha egy barátodhoz mennél oda, akivel csak beszélni akarsz. Legyél önmagad, ne játsz meg semmit. Előbb utóbb valamelyik lánynak tetszeni fogsz, ha az elsőnek pont nem, és akkor majd lesz valami.


Szóval: Nem tötymörögni kell, és erőt gyűjteni hónapokig, hanem lazán gondolkodni, és a félelmedet elfeledve cselekedni. Azonnal, ha olyan a szitu.


22F

2010. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ha elkezdődik a suli gondolom megint találkozni fogtok és akkor a buszon menj oda hozzá és mond azt:

TE "Megyünk b***ni?"

Csaj "Ja"

na jó viccet félretéve


Majd ha megint elkezdődik a suli fogtok találkozni a buszon menj oda hozzá és köszönj neki,esetleg ülj le mellé és beszélgessetek.Aztán 1-2 hét mulva elhívhatnád egy sétára vagy moziba.Elkérhetnéd a telója számát vagy msn címét vagy skype.ott beszélgessetek és kérdezd meg van-e barátja.Ha azt mondja hogy nincs kérdez meg ki tetszik neki az osztályból stb... ha megkérdezi hogy neked ki tetszik nyugodtan mond meg neki hogy "Nekem te tetszel" vagy "..... te tetszel nekem"(a ... helyére a nevét..

2010. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én egy kicsit már előre dolgoztam, ugynis nyomoztam.

Először semmit nem tudtam róla, csak annyit, hogy hogy néz ki. Aztán keresgéltem közösségi oldalkon, és csak hónapok után akadtam rá. Onnan megszereztem az msn címt, felvettem álnéven, egy lány nevében, kikérdeztem a fiúügyeiről és azt mondta, hogy nincs és még nem is volt barátja, mert soha nem jön össze neki (mily meglepő, pont mint nekem...:O ) meg hogy már megszokta. Szóval ezt-azt tudok róla már, közben kinyomoztam, hogy hol lakik és még pár apróságot.


De ha lenne egy jó haditerv, hogy mikor közeledjek felé, és hogy mit mondjak neki, én azthiszem megtenném, de csak úgy a semmiből odamennék hozzá, az nem menne, azt sem tudnám mit mondjak neki.

2010. jún. 21. 22:26
 6/16 A kérdező kommentje:
Jaj, de egyébként ha én is tetszem neki, akkor ő is odajöhetne hozzám, vagy legalább adhatna valami jelet, hogy tetszem neki én is. Szerintem legalábbis!
2010. jún. 21. 22:29
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyomozni... :) na mindegy


"ő is odajöhetne hozzám, vagy legalább adhatna valami jelet"


Felszállsz a buszra. (Ha nincs látványosan rossz kedve) Szemébe nézel, és kedvesen rámosolyogsz. Ha nem nem mosolyog vissza, még nem gáz. Ha azonnal elkapja a fejét, akkor vagy nem tetszel neki, vagy fél.


Bármelyik esetben odaballagsz hozzá, szépen köszönsz, megmondod neki, hogy már sokszor láttad erre, és szeretnél vele megismerkedni. Nyugodtan, szépen.


ENNYI. Annyira félelmetesnek és bonyolultnak tűnik?


Ha érdekel a hölgy, akkor tegyél érte, és ne várj jeleket.


22F

2010. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Haditervet akarsz? Na most kapsz.


Írtad, hogy felvetted álnéven egy lányként. Nagyszerű. Annyi a dolgod, hogy a lány nevében elkezdesz vele beszélni MSN-en, és mondod neki, hogy egy ismerősödnek nagyon tetszel, a buszon látott téged. És megmutatod a myvipedet neki, vagy akármi. Ő vissza fog írni az állánynak, hogy tetszel-e neki. Akár össze is hozhatsz egy randit a teremtményed segítségével, megmondod neki, hogy találkozni akar vele az ismerősöd (aki te vagy) és szerintem nagy az esély, hogy elmenne. Onnantól meg már csak minden rajtad múlik. És ne feledd, ahogy az első válaszban leírtam: "A titokzatosság többet ér tízezer tigrisnél, ha nem egy királyságnál."

2010. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Battyányi Márton válasza:

Figyu szeretnék segíteni neked.

Egyszer már én is átestem ezen.

Hidd el nem lesz semmi probléma.

a csajjal aki elutasított most az egyik legjobb barátom.

Hidd el a legjobb érzés amikor szembtől szemben elmondtam neki az igazat. Csak azt tudom ajánlani, hogy menny oda hozzá hogy elmond neki az igazat.

2012. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
számolj vissza 5 tol és menny oda az az igazi énis mindig igy csinálok remélem segítettem :D
2015. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!