Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Plázacicákkal szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plázacicákkal szeretnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Írjatok és utána megadom az msn címem de komolyan ti is ha van
2010. jún. 21. 19:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
én nem dobom magam hanyat azért mer lebegteted előőtem a 20asaid meg a tizeseid...szarok bele h mennyi pénzed van ha olyan ronda vagy h rádse tudok nézni....
2010. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

20:07


Ki a f.asz kíváncsi a véleményedre? Több tucat nő állna sorba akik valszeg sokkal jobban néznek ki nálad. Szted meghatnál? Elhajtanálak a tarka f.aszba. Haladj tovább, senkinek nem hiányzol. Még mindig itt vagy?

2010. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
mellesleg jól nézek ki, puszillak :)
2010. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
sajnálatodra én is...;)
2010. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
viszont van még másik 25-30 lány, aki lehet hogy jobban, vagy ugyan olyan jól mint te, és dalolva szopnának. Kit izgatna ha te nem? Van melletted még másik 30...
2010. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Utolsónak gratulálok, minden bizonnyal roppant elégedett a sivár érzelmi életével :D
2010. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Én gratulálok neki már mint a 30 nőt leszopatós válaszolónak az utolsó előtti asszem


hát most miért nem használjuk ki amink van?

2010. jún. 21. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!