Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Plázacicákkal szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plázacicákkal szeretnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Írjatok és utána megadom az msn címem de komolyan ti is ha van
2010. jún. 21. 19:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

mint biceboca jozefet



BEFOSTAM :ASD:SAD:SA MEGVAN A NAP HASONLATA :DD


Minden tiszteletem /deepbow

2010. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem, a plázacicák nem gyönyörűek, azok eszetlen zombik, semmi eszük nincs, rusnyák, de teszik az agyukat, agyonsminkelik magukat, a fülükből lóg egy haiti wudubolt fél árukészlete, a nyakukban a másik fele, nem tudnak magyarul beszélni...
2010. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Írjanak plázacicák is egy röpke gy9m9szre benne lennétek?
2010. jún. 21. 19:47
 14/27 anonim ***** válasza:

utolsó, te biztos összekevered őket valami thaiföldről szabadult indiánkorcs benszülöttekkel.


Én a hosszú, egyenes, fekete-szőkehajú, karikafülbevalós, szolibarna börű, párducruhás csajokat tartom plázacicának. És tartom magam ahhoz, hogy imádom őket, és kib.aszott szépek. Az eszükről senki sem beszélt, csak arról, hogy szépek. Mi kell még?

2010. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
hát épp erre dugni egy jót
2010. jún. 21. 19:50
 16/27 anonim ***** válasza:

gusztustalan féreg vagy kérdező...


és vki irta h nem könnyű megfektetni őket IGY IGAZ

2010. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
ó hogy nyaljam ki a bulódat
2010. jún. 21. 19:54
 18/27 anonim ***** válasza:
Na azért nem egy nagy harc megbillenteni egy plázacicát, csak a módszert kell megtalálni. Kérkedni kell a pénzeddel.
2010. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
ezért művészet...szted van pénzem? Ha lenne pénzem, akkor nem csajoznék, hanem kilóra venném a bomba nőket. Akinek pénze van, és csajozni akar, az vagy azért csinálja, mert élvezi a vadászösztönt, vagy egyszerűen csk f.asz. Telefon, 3 p.icsa, 60 kiló, csókpuszi csá. Mit csajozzak ha van pénzem?
2010. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
ha dugni akarsz 1 et kevés energia befektetéssel, akkor kiválóak de én inkább kihagyom őket:P
2010. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!