Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy ne izguljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne izguljak ennyire?

Figyelt kérdés

nem szeretek randizni, mert előtte mindig úgy izgulok, hogy megőrülök meg hasmenésem van enni nem bírok, mert a gyomrom is görcsbe van.Más is így van ezzel?

Van erre valami jó tanács, hogy kicsit megnyugodjak? a feleseken kivül:D


2010. jún. 21. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen önbizalmad! sztem egy kupica se rossz, de azért igy indítani nem ajánlatos:D
2010. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam így tini koromba. Ajánlom a hasfogót :D

Nyugtatóval ne próbálkozz, mert némelyik a brét is lenyugtatja.

2010. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok szval...:D de nincs itthon nyugtató meg pia se meg attól tartok ha iszok akkor megszokom, nem így születik az alkoholista?:D
2010. jún. 21. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy kis izgalom nem árt, de ahogy írod, te túlzásba esel... Nem kell ennyire félni, soha nem az életed a tét. Én is izgultam mindig randikon, de nem haltam még meg. :) Egy kis önbizalmat! A hasmenésre meg tényleg találj ki valamit, a többi pedig magától megoldódik amikor már együtt lesztek.

20L

2010. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire durva a helyzet, jól jöhet egy nyugtató (de baromi óvatosan vele, mert rá lehet kapni), vagy egy kis tömény pia is hatásos lehet, éppen annyi, hogy ne rúgj be, de oldódjanak kissé a gátlásaid. És természetesen eszedbe ne jusson nyugtatót és alkoholt együtt alkalmazni, annak baromi csúnya vége lehet. Sok sikert!


24/F

2010. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orbáncfű tea. A legjobb természetes nyugtató. Kapható.
2010. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!