Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csütörtökön lesz az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csütörtökön lesz az első randim. Mit tegyek, hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés
Ez olyan igazi randi, nem ismerem még a srácot, csak összefutottunk véletlenül és megtetszettünk egymásnak... 2db 2éves párkapcsolat áll mögöttem, és most döbbentem rá, hogy még sosem randiztam (őkwt mindkettejüket jóval a kapcsolat előtt ismertem, jóbarátaim voltak). Szóval most rettenetesen izgulok :) Nincs pár tippetek első randira?
2008. nov. 25. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha izgulsz? Csak ne csinálj hülyeségeket emiatt - akkor nem lehet gond. Kifejezetten aranyos leszel, ha izgulsz :-)
2008. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Izgulni fogsz, de aznap ne kávézz, inkább igyál citromfű teát, az nyugtat.

Szerintem viccel is el lehet űzni a feszkót, ha van humora a srácnak és neked is, esetleg mondd el neki(de inkább a vége felé, ha jól mennek a dolgok), hogy fogalmad sincs, hogy hogy is kell randizni igazából, mert még nem csináltál ilyet, de hogy szívesen gyakorolnád vele ezt a dolgot, vagy hogy megmutathatná máskor is ezt a randizást :)

2008. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ne izgulj, akkor csak le égsz, és tönkremehet a kapcsolatod!
2008. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet:)!

Nagyon jó lesz én drukkolok neked.Én is mindig nagyon izgultam de aztán minden jól alakult.A lényeg hogy légy természetes, ne játszd meg magad, és mutass felé érdeklődést ha bejön neked az illető.

Lehet a beszélgetés kicsit döcögős lesz az elején...dehát ez mindenkinél igy indul ha nem ismeri a másikat.


KEYLA

2008. nov. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán legyél őszinte és mondd el neki, hogy izgulsz kicsit mert szokatlan a helyzet. Biztos megérti és még lehet tetszeni is fog neki.
2008. nov. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!