Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Büdös lehelletre hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büdös lehelletre hogyan hívjátok fel a másik figyelmét?

Figyelt kérdés

ezt burkoltan, nem sértően de értse miről van szó... Szóval, hogy figyeljen a szájhigiéniára...


a kérsz egy rágót dolog nem biztos, h beválik...


2010. jún. 21. 13:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Van nyelvtan óra, csak sajnos nem azt tanítják, amit kéne. Kijártam a középsulit, szóval tapasztalatból beszélek. Az ottani nyelvtan órákon nem sok hasznos dolog hangzik el. Ki a csudát érdekel a szinkron- és diakronrendszer, az intertextualitás, a szövegkohézió, meg a többi baromság? A büdös életben nem lesz ezekre szükség, ha csak nem nyelvésznek készül valaki. A probléma ott van, hogy az emberek nagy része még egy mondatot sem képes értelmesen megfogalmazni, illetve a helyesírással alapvető problémák vannak. Persze ezeket nem tanítják, pedig erre lenne a legnagyobb igény!
2010. jún. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Persze, ezekkel tisztában vagyok. Én még gimnazista vagyok, most leszek végzős, na de könyörgöm! Rettenet, hogy mennyire nem tudnak az emberek helyesen írni. Valahogy nekem is sikerült megtanulni, érdekes..

És borzasztóan idegesít, hogy egy mondatot nem tudok végigolvasni úgy, hogy ne lenne benne legalább 3-4 hiba..

Engem nagyon zavar, de hogy ennyire nincs igényük arra, hogy értelmes mondatokat tudjanak alkotni (helyesen), na, az már nem az én problémám.. :)

2010. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!