Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Büdös lehelletre hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büdös lehelletre hogyan hívjátok fel a másik figyelmét?

Figyelt kérdés

ezt burkoltan, nem sértően de értse miről van szó... Szóval, hogy figyeljen a szájhigiéniára...


a kérsz egy rágót dolog nem biztos, h beválik...


2010. jún. 21. 13:20
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
na végre valami értelmes válasz! köszi.......
2010. jún. 21. 17:00
 12/32 anonim ***** válasza:
nem biztos, h hatásos a más kicikizése. van egy nagyon büdi munkatársam, mindenki érzi rajta és fanyalog, mégis még ő szokott olyanokkal példálózni, akik büdösek, vagy ha előtte beszél vki egy büdös emberről, nem látszik rajta, h zavarná, vagyis valszeg ő nem érzi.
2010. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
de akkor mégis hogyan mondjam meg, hogy ne haragudj, de ha nem változtatsz magadon, nem hogy csókolózni, de többet találkozni sem fogok veled... pedig kár lenne, mert jól elvagyunk
2010. jún. 21. 17:41
 14/32 anonim ***** válasza:
A te dolgod, de a büdös lehelletet nem csak tünetileg lehet kezelni (rágó, mentolos cukor), hanem az okát is érdemes megszüntetni (étkezés után fogmosás, fogorvosi kezelés, nyelv megtisztítása, fogselyem használata, stb). El tudod képzelni, hogy mellette alszol, kinyílik a szája, és nem zavar a hányingerkeltő szag? Nem túl romantikus... Ha valaki nem tesz semmit a szájszaga ellen, az hatalmas igénytelenség, valószínűleg nem ezt az egy területet hanyagolja el, ez egy intő jel.
2010. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Te...ne haragudj...de OLYAN BÜDÖS A SZÁD HOGY MINDJÁRT HÁNYOK TŐLE!!!!!



Szerintem így meg lehet mondani és nem is olyan bántó.

2010. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%
fogod és aztmondod neki drágám olyan higénikus a szád hogy marja a seggem fosás után
2010. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
89%

-kérsz rágót?

-nem

-pedig hasznos lenne

:)

2010. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszer hagymázz be! :D És ha szóvá teszi, hogy olyan hagymaszagú a szád, akkor mondd: "Tudom, jó büdös. Bocsi...

... de a tiéd sem szokott parfüm illatú lenni"


Amúgy nekem egyik tanárom volt -még gimis koromban- olyan, hogy fent állt a pulpituson, magyarázott, és én 3 méterrel hátrébb majd lefordultam a székről, mert valami kegyetlenül keserű, cigis, tüszös-mandulagyulladásos szájszaga volt. Brrr


Na ez ellen semmit nem lehetett tenni pl... :D

2010. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
ozt bevetted neki nem? a következő válaszoló leszívott egy lovat
2010. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Mond azt: te ge*ci mossál már fogat!
2010. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!