Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Büdös lehelletre hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büdös lehelletre hogyan hívjátok fel a másik figyelmét?

Figyelt kérdés

ezt burkoltan, nem sértően de értse miről van szó... Szóval, hogy figyeljen a szájhigiéniára...


a kérsz egy rágót dolog nem biztos, h beválik...


2010. jún. 21. 13:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem kérsz 1 rágót? / Nem kérsz 1 fogkefét / Büdös a lehelleted, bocsi ,de csinálj valamit



Neked nincs szád, hogy nem tudod ezeket neki megmondnai? Vagy mi?

2010. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ha vagytok már olyan bizalmi kapcsolatban, akkor nyugodtan tájékoztathatod, kerek-perec, hogy nem túl kellemes illatú a szája.

Másik dolog, hogy egyáltalán nem biztos, hogy azért "büdös a lehellete", mert nem ápolja rendesen a száját/fogait, hanem lehet valamiféle betegségtől ( (tüszős) mandulagyulladás, reflux, stb..)

2010. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
akkor is sz@ar volt amikor megetted???:D
2010. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

az ilyen sztem annyira igénytelen :S tényleg hha nemveszi észre magán h büdös ... :S:S


énis a rágós dolgot tudnám mondani, hha nemveszi a lapot akk sztem hagyd a francba...

2010. jún. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%

- kérsz rágót?

- nem!

- kérjél már!

:D

2010. jún. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
kő kóla?
2010. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A szájszag lehet valami betegség tünete is... Pl a cukorbetegség pont ilyen...
2010. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy valamilyen kalyától, italtól szagos a szája. Osztálytársamnak, a teájától büdös a szája, de ő nyáron is teát hoz, szóval:S

Vagy nyomasd be neki azt a reklámot, tudod, amikor a pasi le akarja smárolni a csajt, de büdös a szája, a lány meg elájul, a pasi meg kimegy fogatmosni, visszamegy, és akkor ennyi.:D

2010. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Én is hasonló gondal köszködömXD(nem én vagy a büdös!!!) egyik osztáyl társam...neki rohadtul izzatság szaga van ...én se találtam megoldaást a közlési módraXD...

13/L

2010. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

áááááááááááá, manapság senki nem tud helyesen írni?

nincs nyelvtan órátok ????

2010. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!