Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktak még egyátalán élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak még egyátalán élőben kezdeményezni a férfiak vagy csak az Interneten?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom,hogy személyesen senki nem jön oda hozzám, ennyire puhapö**űek lennének a mai férfiak?

21/L


2018. aug. 20. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"ennyire puhapö**űek lennének a mai férfiak?"

Ha így kilóg a kapanyél a szádból, akkor ne csodálkozz, ha kerülnek.

Azért tipikus, ha a három és félmilliárd férfi nem akar nálad kezdeményezni, akkor az a három és félmilliárd férfi hibája. Lehet, hogy benned van valami, ami antipatikus nekik.

(Én speciel azoknál a lányoknál kezdeményezem, akik kedvesnek tűnnek, nyitottnak a megszólításra, nem zárkóznak el a "csak-ne-szólj-hozzám" testbeszéddel.)

2018. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bezzeg, ha meg keményfaxszal állna oda, azért hajtanád el, mint a magzatvizet. :D
2018. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon összetett dolog.

Magamból tudok csak kiindulni de pl én ha látom egy személyen hogy barátságos,nyitott akkor szívesen megszólítom és elbeszélgetek ha van közös téma akár órákig (nem egy idegennel beszélgettem már,idősekkel is szóval számomra ez nem újdonság.) de egy olyan rohanó világban élünk ahol az emberek keresztül néznek a másikon mert sietnek, mennek az orruk/dolguk után és "nincs idejük" megnézni a másikat esetleg megszólítani (mindkét nem esetében.) így az ilyen embert hogy szólítsa meg a másik? Szóval ez nagyon helyzet/személy függő dolog számomra. 21/F

2018. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy pici bátorításra mindenkinek szüksége van, és ezt lehet úgy is csinálni, hogy így is lehessen érteni meg úgy is, ha nagyon vonzódik hozzád, bele fog kapaszkodni, nem kell azért szerelmet vallani neki. Tény, hogy könnyebben lecserélhetők lettünk a netes társkeresők miatt. Vagyis inkább ezt az illúziót adják.

De szerintem soha nem ér fel egy célzottan keresett szerelem azzal, amit nem kerestél, nem akartál, ami elől inkább menekülnél, de úgyse tudsz tenni ellene.

2018. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És te nem tudsz kezdeményezni? 21. század van, ha tetszik valaki menj oda hozzá és beszélgess vele! Neked, hogy esne az, ha azt mondanám, hogy nem igazi nő az aki nincs egésznap a konyhába és nem főz jól? Ha szerinted a férfi dolga a kezdeményezés akkor ne sértődj meg azon, ha valaki azt mondja, hogy a te dolgod a takarítás és a főzés. Ugyanolyan szexista kijelentés a férfi dolga a kezdeményezés és a nőnek a konyhában a helye.
2018. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!