Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is kezdjem? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is kezdjem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon teccik nekem. Nem járunk egy iskolába.Osztálytárstársnőm barátnője.De az a baj hogy ő nem az az átlagos csaj. Ő az a fajta aki a "nem jár akárkivel mert ő csak a nagy vagány csávókkal járna". Csak ilyen hülyén tudtam megfogalmazni remélem értitek.Szerintetek hogy kéne vele meg ismerkedni aztán elhívni valahová? Előre is köszi a válaszokat.
2010. jún. 20. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
nem tudom
2010. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Vegyél egy Audi Q7-est, onnantól kezdve már nyert ügyed van.
2010. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Próbálj vele ugyanúgy ismerkedni mint más lányokkal, ha nem jön össze sorry. Akkor ne bánkódj ismerkedj szerényebb lányokkal akiktől lehet hogy több szeretetet kapsz, ami nem mindegy.
2010. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ő az a fajta aki a "nem jár akárkivel mert ő csak a nagy vagány csávókkal járna".

ha nagyon érdekel a csaj meg kell változnod legyél vagány csávó legyél kemény és utána szopni fog

2010. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülye sztereotípia az egész. Nincs olyan ember, aki akárkivel járna.


Kezeld ugyanúgy, mint bármelyik másik lányt.

2010. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mindenekelőtt, véletlenül se tűnj homoszexuálisnak a "teccik"ezéssel :D az ilyen csajokat sem lehetetlen összeszedni, de ha tényleg csak a pénzre bukik szerintem felejtsd el, max pár patront ér meg
2010. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!