Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet értelmes, helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet értelmes, helyes fiúkat találni, akik nem s*x mániások, szorul beléjük vmi romantika? 17L

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 17:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

én is ilyen pasit keresek, elég nyitott szemmel járok a világban mégse akadtam egy normálisra se.. és nem hiszem h megunnám az ilyen pasit, csak az a lényeg, hogy ne legyen nyálgép..ha megjelenne az életemben egy romantikus helyes fiú kapva kapnék az alkalmon és nagyon tudnám szeretni..

17/L

2010. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
én itt vagyok viszonylag normálisnak tartom magam.. de annyi fájdalmat kaptam már az élettől hogy nem sokáig bírom 16/f
2010. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

FIÚK , LÁNYOK!


Olyan kis fiatalok vagytok, el fog jönni a nagy ő, ez az időszak a tanulásé, a buliké, a barátoké, ismerkedjetek!

Még alakul a személyiségetek, meg az ízlésetek! És vannak még rendes fiúk , akár milyen hihetetlen! Csak okosan kell keresni, NEM ÁM A ROSSZFIÚKRA BUKNI, MERT CSÁBÍTÓ AZ ÖRDÖG, DE A VÉGÉN RÁFÁZTOK! XD

sok sikert

2010. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét egy tanyán.
2010. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, merre laksz?


18F

2010. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
2010. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
92%
Hát, kedves utolsó, ez egyáltalán nem így van. Attól még, hogy valaki felül tud kerekedni az ösztönein (tehát ember) még nem lesz egy csöpögős impotens nyomorék.
2010. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Én sok ilyet ismerek:)
2010. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
2010. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Pl itt vagyok én.Engem keresel.Én olyan vagyok amilyet fent leírtál.Rendes vagyok és romantikus és nem szexmániás.


Én egy rendes kedves tisztességes megbízható lányt keresek akivel színházba, moziba járnék és romantikus vízesését néznénk.

Ha TE borotvált, nagymellü, szőke vagy aki imádja az az anált a vízesés mellett akkor keress meg.

2010. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!