Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet értelmes, helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet értelmes, helyes fiúkat találni, akik nem s*x mániások, szorul beléjük vmi romantika? 17L

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 17:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

hm...rossz felé keresed.Ne a társaságok középpontjában nézelődj.Elég,ha kicsit kijjebb tekintesz...Keress magányos pasikat,akiknek nincs szükségük arra,hogy társaaságokban legyenek.Általában erős jelleműek,és nem kapósak.Garantált romantikát kapsz tőlük,csak az a vicc,hogy meg fogod unni..(: Tapasztalat....

f/16

2010. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
Az ilyen embereknek vagy szerencséjük van, és találnak egy rendes lányt. Vagy pedig megváltozik a személyiségük a sok sikertelen próbálkozás után... Mert hát a csajoknak a bunkó állatok jönnek ...
2010. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok, de nincs messengerem, se iwiw se semmi hasonló. E-mail pedig titkos :)

17/F, Szőrmóksegg

2010. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz? :) 17/F
2010. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
AKi tényleg ilyen fiú, az itt nem fog egy ismeretlen lánnyal megismerkedni. És milyen romantikus történet. Egy esős napon a gyakorikérdéseken ismerkedtünk meg. Kiszúrtam a kérdését a lehetek-e terhes, és a ha belémverték 12 évesen, akkor kurv@ vagyok-e kérdések közül. Érzetem, hogy ő lesz az igazi.
2010. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 FFDP ***** válasza:
A "szexmánia" semmiben sem zárja ki a romantikusságot és helyességet, gondolom arra gondolsz, hogy a srác csak a szexre hajt.
2010. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
19:08-as véleményezőnek üzenném hogy tök8 hol és hogy kezdődik az ismerkedés, a lényeg az nem ez lesz :)
2010. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Az ilyen srácok hamar elkelnek kicsim azért... 8 éves kapcsolatom volt, most 3 hónap után bele is ugrottam egy másikba mint nyáron a dög meleg elől a hideg vízbe. 26/F
2010. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint az ilyen fiúk tök érdektelenek a lányok számára. Ők a rettegett csak barát kategória.
2010. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Én is azt vettem észre, hogy sajnos az ilyenek (mint pl én is) nem igazán kellenek a lányoknak.

19/F

2010. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!