Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csaj akivel randizgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj akivel randizgatok kezd furcsa lenni. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

elmentünk strandra tegnap, Balatonhoz. Kitalálta, hogy ő nem hajlandó strandbelépőt fizetni mert szerinte nevetséges hogy pénzt kérnek azért hogy egy természetes tónál fürödhessünk. Meg a sok ember is idegesíti ezért végül egy köves részen kellett bemásznunk nagy nehezen a vízbe.

Pedig felajánlottam hogy kifizetem a belépőjét


2018. aug. 12. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

De ezen mi fura? Vannak gondolatai?


Nekem is vannak olyan dolgaim, amiért nem fizetek, elvi kérdés. Pl. palackozott víz.

2018. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, bár több ilyen lenne, nem csak a nők között. Akkor nehezebben húznák le mindenhol az embert.
2018. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem normalis.

Miert nem szolt, hogy szabadstrandra menjetek?

2018. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. Még akár jó is lehet, hogy nem úgy gondolkodik, ahogy a nagyátlag.

Nem a pénzről volt itt szó, hanem a természet "üzletiesítésén", ezért nem akarta, hogy kifizesd.

2018. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem túlzás, hogy sajnálja a pénzt egy strandbelépőre. Jó a spórolás, de azért nem kellene ennyire smuciknak lenni.
2018. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, normális és érthető. Mi is volt, hogy így mentünk be fizetős strandra. A Balaton mindenkié, és aki pénzt kér érte, az közönséges tolvaj. Ha többen gondolkodnának így, már nem itt tartana ez az ország.
2018. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj szerintem. Mindenkinek vannak rigolyái, különbözőek vagyunk, különböző hozzáállással a dolgokhoz.

Mi sem fizetős helyre mentünk a Balatonon. Majd azért fizetek, amit valaki a saját erejéből alkotott és megosztja mással.

Az idén Erdélyben a Medve-tónál voltunk, ott sem éreztem fernek, hogy amúgy egy természeti képződményhez fizetéssel lehet bemenni, de attól még kifizettük és bementünk, hogy láthassuk és fürödhessünk. Ha lett volna ingyenes része akkor oda megyünk tuti.

És az pláne nem fura, hogy a sok ember is idegesiti, sokan vannak igy ezzel, köztük én is. De ez még nem olyan véglet és "furaság", hogy emiatt nem megy társaságba vagy nem mozdul ki...hisz elment veled strandra:) csupán kényelmesen akarta érezni magát.

2018. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus ez a gondolata.
2018. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Azért szerintem a Balatonon nem a fürdés élményéért fizetsz, hanem a rendezett környezetért, az öltözőkért-zuhanyzókért-mosdókért, esetleg az értékmegőrzőért, az ivókútért, ésatöbbi. Szóval úgy általában azért, hogy kulturált körülmények között tudj fürödni, kényelmesen. Szerintem. Az a párszáz forint, amibe egy strandbelépő kerül a Balatonon szerintem igazán nem nagy ár azért, hogy nem kell szégyenlősen elbújnom a nádasba pisilni, vagy bénán törölközőt magam köré tekerve öltözködni, hátha nem villantom ki magam.


Azzal mondjuk nem lehet vitatkozni, hogy idegesíti a sok ember, de erről azért lehet, hogy előbb is szólhatott volna, és mehettetek volna kevésbé zsúfolt helyre.

2018. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Mindezt meg lehetne úgy is oldani, hogy magáért a strandért nem fizetsz, csak a vécéért, értékmegőrzőért, stb. Most voltam Horvátországban, ott is így működött a tengerparton. Nálunk Magyarországon valamiért különösen szeretik lehúzni az embereket.
2018. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!