Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik buknak a piás csajokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik buknak a piás csajokra, vagy kerülik őket általában?

Figyelt kérdés
Nah jó nem úgy értem, hogy minden este a kocsmában vedel, hanem egy-egy buli alkalmával kicsit becsíp.
2010. jún. 20. 13:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha néha jól érzi magát nem gáz,de ne seggrészeg,mert attól hányingerem van,inkább a dohányos csajoktól vagyok ki.A volt edzőm nyugodjon békében mondta mindig,hogy a szalonspiccnél állj meg.

Én speciel ritkán iszok,mert sportoló vagyok,plusz szívem se a legjobb,így vigyáznom kell.De sose bírom ha egy csaj hót vakon van.


22F

2010. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

fujjj.az olyan...tudja már a határt!

Na meg...elissza előlem otthon a sört?

Majd ő fog a kanapén heverni a VB meccs előtt és böfög, míg én főzők,....a-a...ez már lázadás:D

2010. jún. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
18:33-nál ott a pont. Én is ilyen vagyok...
2010. jún. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem kerülik! A lányok a társadalmi begyöpösödés és gátlásossá való nevelés miatt prűdek lesznek és elfojtják a vágyaik jó részét, ami a piában feloldódik, és hogy az istenbe ne lenne izgalmas és izgató egy felszabadult csábító csajszi??!!!!
2010. jún. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan lány ismerősöm, aki azt tervezi mindig, hogy legközelebb mikor isszák magukat csutak részegre (vagyis hát inkább volt ismerősöm..)Ha már választani kell én inkább anti alkoholista vagyok (és nem ám anti egy alkoholista:)) Jó, ha véletlen arra tévedek egy buliba nem azt mondom, hogy ott se, de nekem a jókedv szintig elég max a dolog.

20F

2010. jún. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
45%
igen mi pasik szeretjük ha qurvul a csaj!
2010. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én kerülöm őket.
2014. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!