Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik buknak a piás csajokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik buknak a piás csajokra, vagy kerülik őket általában?

Figyelt kérdés
Nah jó nem úgy értem, hogy minden este a kocsmában vedel, hanem egy-egy buli alkalmával kicsit becsíp.
2010. jún. 20. 13:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
igazából ha qurvul akkor is lehetne barátnőnek...csak másnap már le van szarva az ember.
2010. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
max kihasználják, könnyű préda, egy numerára jó vagy egy szopásra, mint fentebb írták, de ne számítson rá, hogy utána a pasi keresni fogja
2010. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
undorító ha egy csaj piás, az is ha egy fiú, szóval engem egyáltalán nem vonz a piás csaj inkább elkerülöm
2010. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan viselkedik.Ismerek olyan csajt , aki ha piás nem csinál semmi rosszat , sőtt feldobja a hangulatot mert kicsit felpörög , de a barátjához hűséges és akármennyire is piás nem csalná meg.De sajnos ismerek az eőzőnek az ellentétét is(sztem ebből sokkal több van).Engem nem zavar ha iszik egy csaj , csak legyen benne tartás utánna is , és ne ugorjon minden szembejövő srác ölébe..

20/f

2010. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
csak a tiedbe mi?:P
2010. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
ott a pont
2010. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
0%

Én csaj vagyok és szoktam inni. én ha alkoholt fogyasztok, felpörgök, csacsogok, és a baráti körömben nagyon szeretik ezt...Ilyenkor nagyon forog az agyam, beszólogatok meg hasonlók, és ez vicces... igazából sztem ez egyénfüggő, mert ha valaki seggrészeg, azt sokan szeretik kihasználni... de amúgy sztem is gáz ha vki nem tud magáról... De az is gáz, amikor vki antialkoholista, és elmegy bulizni(!), de csak őszilevet vedel állandóan..

Amúgy nem kerülnek a pasik...

2010. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
szánalmasak
2010. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
18:33-assal tökéletesen egyetértek! És én is így vagyok ezzel
2010. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát...ha én is részeg vagyok...
2010. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!