Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 31 éves csaj már nem friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves csaj már nem friss pipi ugye?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 01:31
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
63%
Mennyi idős vagy?
2010. jún. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
anyád véletlenül nem metil-higanyt rakott a cumisüvegedbe? szerintem nagy dózisban kaptad... by TheMentalist
2010. jún. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
82%
Ok ennyiből leesett, hogy kb. mennyi lehetsz:P
2010. jún. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
megfogsz lepődni---31:)nem véletlen kérdem
2010. jún. 20. 01:41
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem k*rvára nem ezen múlik. Vannak olyan csajok akik 'már benne vannak a korban', és még csak nem is annyira feltűnőek, egyszerűen csak csinos ízig vérig nők, és hú de meg...ám őket:))

És vannak fiatalok, akik annak ellenére, hogy ápoltak, igényesek, sportosabbak, valamiért nem az igazán vonzóak...


21/F

2010. jún. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
köszi a választ...igen, szerintem is így van ..a kor nem minden--azért még várnék véleményket
2010. jún. 20. 02:02
 7/27 anonim ***** válasza:
nagyon öreg vagy drágaság:D:P Pipike vagy még de már nyílván nem annyira friss,mivel van már kissé tapasztalatod az élet minden területén ez logikus.de ezért el ne ásd magad sok 30éves letagadhat a korából jó pár évet:P nem vagy még lekésve semmiről,sőt a legszebb korban vagy:)28/f
2010. jún. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Apám 40 hozzá képest simán :)
2010. jún. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Én 32 éves vagyok, úgyhogy hozzám tökéletesen illesz.


32/F

2010. jún. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

31 évesen azért már megélhetett pár dolgot az ember. "keresem az igazit, ááá te sem vagy az", "jajj, most már öreg vagyok, gyereket kell szülnöm". ezt most nem fikázásnak szántam.

sajnos a mai világban ha egy bizonyos kor felett nincs férjed, gyereked, jó állásod, akkor lenéznek, senki vagy.

nem azt mondom, hogy te pont ilyen vagy (hogyan is keveredtem idáig a témában...?), csak símán el tudom képzelni, hogy kétségbeesetten keresed az igazit, miközben egyre mélyebben érzed magad, mert semmi nem jön össze.

vagy csak túlságosan magamból indultam ki.


mindegy, a 31 év nem jelent semmit. annyi vagy, amennyinek érzed magad (én most úgy 90 körül járhatok), ahogy viselkedsz. nem kell kétségbe esni és azon agyalni, hogy mit gondolnak rólad mások.


mindenesetre én így 30 évesen bevállalnálak egy randira :)

2010. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!