Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 31 éves csaj már nem friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves csaj már nem friss pipi ugye?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 01:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem friss pipi, de az egyáltalán nem baj.:) Én 25 éves vagyok, és volt már 32 éves barátnőm, ő volt mindenben az eddigi legjobb, azóta is idősebbek közt keresgélek. De nem tudom, miért kérded, ha ismerkedési célból és nem zavar a korkülönbség, írj nekem.:)
2010. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Legjobbak az idősebb 30 feletti nők,én imádom őket,de csak ha csinos vagy és nagyon igényes.Például a fiatalabbakat észre se veszem,mert hülyék és mit nyújtanak egy l_f_szt a s_gg_dbe,meg cigiznek isznak,tök gázak,szemembe egy nő nagyon csinosnak kell lennie,igényesnek,sportoljon ez alapfeltétel,főleg ha fitnessz vagy ha táncol.

Mostani csajom is ilyen 36éves.


22F

2010. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Hát a kérdésre válaszolva: nem, nem firss pipi.

VIszont én nem biztos, hogy ugyan azt értem "friss pipi" alatt, mint te ! :)

Szerintem az, hgoy ki mennyire szexi, vagy mennyire kívánatos az nem korfüggő! Pl.: volt egy kolegínám, ő kb 33 éves volt, de én úúúgy meg....

... dédelgettem volna, hogy az csak na! Pedig nem volt playmate, de valami rohattul megfogott benne. Nem, nem voltam belé szerelmes, csak kívántam. Sajna nem jött össze, de nem is próbálkoztam, mert volt pasija.


Egyébként egy képet feltehetnél (esetleg privát...), és úgy többet tudnánk mondani! :P

2010. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
szerintem nem...én már 21 évesen se érzem magam friss pipinek :( addig éreztem ezt, amíg 17-19 éves voltam
2010. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A friss pipi alatt mit értesz?Mert ez relatív.Ha külsőre nézzük a dolgot bár így látatlanban nehéz megmondani,bizony sok 30év feletti csajnak jelenthetnek a tizen-huszonévesek én is ismerek ilyeneket hogy 24-25nek néz ki vagy még fiatalabbnak aztán kiderűlt hogy 32:).Viszont normális esetben érzelmileg,értelmileg már nem mondható pipinek,tehát nem tudom hogyan érted a kérdést.Én mindenesetre ha tényleg csinike vagy és még van hozzá eszed is bizony bevállalnálak akár kapcsira is:P:D
2010. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Az lehett, hogy nem vagy mai darab, de ez nem minden! 22 évesen volt egy 30 éves barátnőm. El kell mondjam, teljesen más volt mint a 18-20 éves csajok! Nagyon jó volt vele, szerettem is, de vége lett. Érettebb gondolkodásmód, nem nyavajgott annyit, szóval nem panaszkodtam! Nem lehetett megmondani a kinézetéről a korát, nagyon jól tartotta magát! Úgyh fel a fejjel!!
2010. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
szia nem gond az év én beválalnék egy 50 éves nöt is ha jól néz ki
2010. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Egy nő 30 fölött nő igazán.
2010. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

Én a barátnőmmel kb.25 éves korig úgy hívjuk a srácokat, hogy jövőnyári kakasok... :D

32/ N

2010. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
Van 45 eves ismerosom, aki sokkal jobban nez ki, es fiatalabbnak tunik, mint sok 25-30 eves ! Mar ha a kulsojuk alapjan akarod megitelni ...
2010. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!