Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lehet rajta kiigazodni!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet rajta kiigazodni!? Csak KOMOLY válaszokat, aki bunkó, ne is írjon!?

Figyelt kérdés

Van 1 fiú aki tetszik ,elmondtam neki,annyit írt rá h: okés" hirtelen,aztán másról bsezélgettünk..de amióta tudja h bejön nekem,azóta mindig visszaír msnen,és puszival köszön el(előtte nem így),és ma is ráírtam msnen,beszélgettünk,és írtam neki,h mek,mert gáz ez a beszélgetés,ő meg rámírt 2-3 perc múlva h nembaj ha gáz,és akkor mi van?utána beszélgettünk sokmindenről,de a téma elfogyott,és próbáltam írni neki témát pl:neten mit csinálsz? mire ő: nem tom....

ennyi...én ezt nem bírom,mással is beszélget,de ő akarta h beszéljek vele és nem érdekli hogy mit írok...de azért mondtam el neki múltkor h bírom,mert lehet h ő is bír engem,de most már aztán igazán nem tudom....suliban mindig ott vlt ahol én,kirándulásokon faggatott h milyen zenét hallgatok,kivette a füllhallgatót a fülemből,és hallgatta meg hülyéskedett meg minden....szóval nem értem:S

csak komoly válaszokat kérek!

köszönöm:)

13/L


2010. jún. 19. 22:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért,és bocsi h hosszú lett:)
2010. jún. 19. 22:36
 2/15 anonim válasza:

Hány éves a gyerek?

Lehet azzal van gond, hogy fiatalnak talál , de viszont nemis akar lerázni mert tetszel neki.

Szerintem kérdezd meg tőle hogy te tetszel - e neki.. meg hogy mit gondol rólad. ( de majd a válaszodból) értelmesebb választ tudok adni:)

2010. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
13 éves,és évf.társam
2010. jún. 19. 22:40
 4/15 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz az egészen?


Tetszel neki, de néhány dolog miatt úgy látja, hogy visszautasító vagy vele szemben, ezért elbátortalanítottad. Ő is egy kicsit béna, de ha az elsők vagytok a másiknak, akkor ez érthető.

2010. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

az előbb,mivel ha kérdeztem nem mutatott érdeklődést,semmit,kiléptem,mondtam neki h mennem kell,ő meg elköszönt,utána beléptem,hátha meg tudnám tőle kérdezni h bír-e,de írtam neki most h :mégse mek ha nem baj:)

mire ő:ok

semmi érdeklődést nem mutat,viszont a besz.elején...

2010. jún. 19. 22:47
 6/15 A kérdező kommentje:
hiszen ha nem is érdekli amit mondok,akkor hogy támadjam le azzal hogy bírsz-e???
2010. jún. 19. 22:48
 7/15 anonim ***** válasza:

Ő is és te is kódfejtéssel akarjátok megtudni a másiktól, hogy tetszetek-e egymásnak. Ő azért mutat érdektelenséget, hogy teszteljen téged, ahogy te is tesztelted őt a ki-be lépéssel meg azzal, hogy nem mész.


Kérdezd meg tőle nyíltan, hogy akar-e valamit. Ha lehet, akkor még inkább élőben legyen.

2010. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
és ha tényleg nem is érdekli amit írok?és nem nem mutatja,hanem komolyan nem érdekli..??
2010. jún. 19. 22:53
 9/15 anonim válasza:
sztem csak egymásra vártok, én is jártam már így :D vkinek lépni kell, legyél te az ;)
2010. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

de amikor írtam neki hogy 15 perc és jövök,és később visszajöttem és h bocsi,akkor én:vagyok bocsi:D,mire ő:ok,egyébként több volt mint 20 perc

akkor mégis érdekelte h jövök-e vagy nem?

vagy tévedek?

egyébként én léptem,én megmondtam neki h bír...:(mit tegyek még?am én is félős vagyok..

2010. jún. 19. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!