Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én érzem ellentmondásosna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ellentmondásosnak a dolgot?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Elég sokat beszélgettünk, napi szinten több órát. Sokszor randira hívott, de én nem akartam találkozni. És minden beszélgetésünk alkalmával a tudtára adtam, hogy nem igazán szeretnék vele randizni, mert nekem nem igazán tetszik az, hogy napi 10-20 új nőt vesz fel a Facebookon... és az is zavar, hogy milyeneket... Erre mindig az volt a válasz, hogy most az a bajom, hogy tetszik a nőknek és inkább örülnék, hogy ennek ellenére is engem választana, merthogy nem tudja megmagyarázni miért, de régóta oda van értem. Na mindegy is. Szóval kb minden nap beszéltünk több órát, viszont most egy jó hete eltűnt és gondoltam rákérdezek az okára. Azt mondta, hiába van oda értem,inkább már nem ír, mert mindig, amikor írt, leakartam magamról beszélni. Nem furcsa ez kicsit, hogy állítólag odavan valakiért, de eltűnik...?! Én úgy gondolom, hogy em alaptalanok a félelmeim, mikor azzal szembesültem nap, mint nap, hogy egy pali napi 10-20 új női kontakttal gyarapodik Facebookon?!

2018. aug. 1. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Most mi is pontosan a bajod? A srác tepert, te lekoptattad jó párszor, ezt megelégelte és már nem teper. Vagy most azt várnád,hogy folytassa a teperést tök hiába?
2018. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
És működik neki... te keresred őt. Előbb-utóbb megfektet, aztán otthagy a keciben 😄
2018. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát tipikus kiállhatatlan nő vagy.

Tepert nem akartad most, hogy nem teper már egyből érdekel. Aztán reményt adsz neki megint teper és akkor megint nem kell.

Felejtsd el ezt a viselkedést és hagyd a pasit is, mert úgy sem kell neked...

2018. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt a pasi "agy és logika". Azóta sem írtam neki többet... Csak komolyan érdekel, hogy aki napi 20 másik nőt felvesz, az mit vár a nőktől???? Azt ugyanis szerintem nem lehet komolyan venni..Ha én pasi lennék és valaki érdekelne, eleve nem adnék alapot arra, hogy a másik megbízhatatlan f. szkalapnak tartson. Mit várt? Hogy majd jól randizni megyek vele, mikor napi 20 új nőt vesz fel a Facebookjára?!
2018. aug. 1. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik, amit csinál, nem akarsz vele talákozni és kész.

Ő is abbahagyta a randikérést, mert elege lett.

Akkor most mi a bajod?

2018. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez tényleg hiúsági kérdés részedről és tényleg gáz. Nem tetszett neked nem akartál randira menni vele és most nem -bírod azt elviselni, hogy ő ezt elfogadta.. nyugodj meg és keress hozzád valót. Én sem ismerkednek ilyen férfivel, de aztán nem is lennek kiakadva, hogy feladja a próbálkozást, pontosan ezt várnám tuti nem írnék neki.
2018. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk az a bajom, hogy minden egyes beszélgetés alkalmával feltette a kérdést, hogy miért állok így Őhozzá. És miért nem találkozunk inkább és utána ítélkezem. Már eleve kinek van kedve olyan pasival randizni, akinek egy hét alatt duplájára nő az ismerősei száma és kivétel nélkül nőket vesz fel? És ilyen duma, hogy ő nem ismerkedik mással és értem van oda. Besz.aras.Nekem az a bajom, hogy valakinek ennyire nincs rálátása, hogy egy nő számára ez nem túl bizalomgerjesztő. Illetve ennyire hül. yének nézi a nőket?! Egy ilyen pali mit vár, de holt komolyan kérdezem.
2018. aug. 1. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az összesnek ezt mondja amit neked.
2018. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez egy logikus eredmény.

én nem érzek itt ellentmondást.

a srác meg kerezsgél,ez is érthető,de egy don juan nem szokott napi több órát pötyögtetni 1 nővel,csak a dugásért.

szóval vette a lapot hogy nem vagy kíváncsi rá.

2018. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!