Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek majd hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek majd hozzá?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megláttam egy lányt a buszon, és azóta nem múlik el nap, hogy ne gondolnék rá. Megkerestem myvipen + iwiwen, mert semmit nem tudtam róla, csak azt, hogy melyik suliba jár. Megtudtam, hogy egyedülálló, és még az msnjét is. Ezeknek örültem is, de...

Személyesen nem merek felé közeledni, mert csak beégnék, msnre sem merem felvenni, mert úgy is letiltana. Felvettem úgy két hete, mondjuk csak egy kamu msnen és egy lány nevében. Kikérdeztem a fiúügyeiről és azt mondta, hogy még nem volt fiúja, mert hogy nem jön össze neki és hogy már megszokta. Ezeknem megörültem ugyan, de ezek ellenére sem merek közeledni hozzá, mert nem szeretnék beégni előtte.

De valahogy mégis szeretném a tudtára adni, hogy nagyon tetszik nekem. Csak hát ugye a gátlások, félelmek...:/

Nem tudom, hogy ez számít-e valamit, de nem lakik tőlünk messze.

Én pedig úgy döntöttem, hogy ha a nyáron már nem is, de ősszel valahogy erőt veszek magamon, eléállok és megmondom neki, hogy mit érzek.


És ehhez szeretnék tanácsot kérni, hogy majd hogyan kezdjek hozzá, mit mondjak neki.


Bocsi, hogy túl hosszúra sikerült, de szerettem volna részletesen leírni.

Remélem sk hasznos tanácsot kapok majd, amikért előre is hálás köszönetem!


2010. jún. 19. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
le fogsz késni róla ha így folytatod. a kamu msn meg nem volt szép dolog.
2010. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne várj öszig, mert a végén lecsapják a kezedröl.

Az hogy nem volt még fiuja, az szerintem óriási elöny, mert talán már jobban vágyik valakire, és kisebb lehet a mérce..

Szerintem vedd fel msnre, légy kedves, ne tolakodó, mondd el neki hogy kivagy, láttad a buszon, és tetszik neked, szeretnéd megismerni.

2010. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1.) kamu msn-en hazudott de nembaj (szerinted egy tök idegen csjanak elmmeséli? gondolom tudta hogy egy fiu van a háttérben de nemtudta meik..)


2.) ha igy haladsz téleg lekésed és az enyém lesz



3.)kor?


4.) ha leégel igy jártál...

2010. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kor: Ő 17. én 20...ez talán még probléma is lehet :S


Egyébként még van egy dolog, ami probléma lehet:


Ő egy jónevű gimnázimba jár, én viszont csak 1 szakmunk.képzőbe...szerintem biztos, hogy elhajtana egy ilyen fiút.

2010. jún. 19. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:

közeledj!

vedd fel msnre.

én mint lány tudom, h mindenki örül ha tetszik vkinek:D

meg attól h felveszed..az semmit sem jelent:)

vedd fel:Dés ismerkedj meg vele:D

és ne félj.

te kiröhöhgnél egy csajt ha szerelmes lenne beléd?! nem..XD :):)

2010. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha feveszem mit mondjak neki, mivel kezdjem?
2010. jún. 19. 10:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is vedd fel!Ne görcsölj!

Tuti örülni fog neki.

Mutatkozz be,kivagy,miért vetted fel.

Légy közvetlen!

Szerintem msnen úgy sincs olyan nagy jelentősége annak hogy szerelmet vallasz,mint élőbe.

Még egy kicsit viccesre is veheted a figurát.Mármint.

Én attól rosszul vagyok,amikor ilyen nagyonnagyon komolyan

"figyelj csak.Szeretnék mondani valamit.Amikor megláttalak,egyből megtetszettél.Nem bírtalak elfelejteni..." é ezt vmiért nem szeretem.Inkább kedvesen,nem olyan nyomulósan,de mégis érezze hogy tetszik neked.

Az meg hogy te szakközépbe jársz,ő pedig gimibe,szerintem nem akadály.Legalábbis engem nem zavarna.

Ügyesen:)

2010. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem teszed meg akkor később úgyis bánni fogod.. veszteni valód nincs:) vedd fel msnre és tégy úgy mintha semmit nemtudnál róla nehogy eláruld magad.. mellesleg nyáron nemhiszem h olyan sűrűn látnád mégha közel is lakik hozzád. Ha meg már jól elbeszélgettetek msnen akk hívd el valahova és majdmeglátod milesz belőle;)

sok sikert;)

2010. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne rohand le rögtön.. vagyis ne azzal kezdd msnen h hűű nagyon tetszel szerelmes vagyok beléd stb.. nehogy megijedjen vagy azthiggye h kamuzol:S kérdezgesd bármiről ismerd meg. irhatod neki h szoktad látni buszon.. dicsérd meg h jól néz ki.. és ha már eleget beszéltetek akk kérdezd meg tőle h volna e kedve elmenni valahova veled:)
2010. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most vegyél magadon erőt !! én is ugyan ilyen helyzetben voltam,rengeteget szemeztem egy lánnyal és mondtam hogy áá majd erőt veszek magamon és akkor oda megyek hozzá..igen,csak odamentem a lányhoz és azt mondta hogy van barátja..:) már késő volt. úgyhogy minél hamarabb menj oda hozzá !
2010. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!