Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes tarskeresorol elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes tarskeresorol elso szemelyes tali nektek is full para?

Figyelt kérdés

Hogy mi van ha nem fogtok tetszeni a masiknak?

Hogy elitek meg az egeszet? Tapasztalatok? Minden johet!!



2018. júl. 16. 04:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi itt ismerkedtünk meg de nagyon hamar egy volt a hullámhossz. Órákig beszélgettünk mindenről. Az első találkozás előtt úgy izgultam, hogy majd elájultam. Végül minden jól alakult. A kezdeti zavar után sok sok beszélgetés és nevetés. :) Azóta is együtt vagyunk.
2018. júl. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem személyes tapasztalat, de közeli családtagom szokott társkeresőn keresztül randizni, aki nő.

Neki elment már tőle a kedve teljesen, eddig nem ismerkedett meg normálissal.

2018. júl. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem válaszolnak a leveleidre, akkor nem is kell aggódnod az első találkozó miatt.

[link]

2018. júl. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem társkeresőn, de interneten ismertem meg. Kezdetben a távolság miatt nem tudtunk találkozni, aztán hónapokkal később tudtuk megoldani. Előtte csak chateltünk, de azt rengeteget, már teljesen odavoltunk a másikért. Első randi előtt egyikünk sem tudott aludni, mindketten idegesek voltunk. De végülis egyáltalán nem volt kínos. Megöleltük egymást, aztán sétáltunk, kb tíz órán keresztül be nem állt a szánk. El nem tudok képzelni nála jobb párt, szóval nálunk nagyon szerencsés lett a végkifejlet. Szóval igen, full para volt, és aggódtunk, hogy a másik csalódni fog. De felesleges volt :)
2018. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#3 😂👌🏻
2018. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most már nem, de régebben -hosszas írogatás után- találkoztam fotó nélkül is emberekkel, ugyan voltak kivételek, de többségében csalódás volt valamelyikünk részéről. Még akkor sem biztos, hogy élőben tetszeni fog, ha fotón láttad előtte.
2018. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Parasztságnak tűnik, de sajnos az ész és a tapasztalat szülte.: Két alternatíva van a helyválasztást illetően. Az első helyen lehet inni. A másodikon pedig tömegben vegyülni. Mindkettő azon alapszik, hogy te tuti vagy, max ő benne lehet a hiba. Az elsőnél értelemszerűen beleállsz a szituba, viszont előre kikérsz valamit amit ledöntesz, ha csalódsz. Amúgy nem, a szesz taszítóan hathat és amúgy sem érdemes rákapni. Kivétel persze erősíti a szabályt. Pláne ilyen esetben, ahol enyhíti a sokkot.

A zsúfolt hely a töketleneknek való, akik inkább elhúznak a szituból a megpillantást követően, se szó se beszéd.

A harmadik verzió a webkamera. Ezt én még nem próbáltam, mert itthon nem fogok csak úgy felöltözni, hogy vállalhatónak érezzem magam, azonban a randira nyilván úgy megyek, hogy legyen mi megfogja a másikat.


Én sok különféle fotó után mentem csak el találkozni a netről bárkivel, de még így is ért meglepetés. Mondhatom, nagyon nehéz visszafogni magad, amikor becsapva érzed... Amikor nem árulsz zsákbamacskát, feltárulkozol legalább ilyen alap szinten a másik előtt, aki viszont ugyanezt szemlátomást nem viszonozta. Ez nagyon bunkó dolog... De hova is beszélek, én nem bírtam magamban tartani soha a dühömet. Muszáj volt legalább kiírni magamból.

2018. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!