Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél mi lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mi lenne, ha egyből úgy mennék oda a lányhoz, hogy megmondanám neki, hogy “nagyon tetszel, te vagy számomra a tökéletes ideál és meg akarlak ismerni”?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb ötlet, mint trükközni vagy oda sem menni.
2018. júl. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
10ből 9 el fog hajtani, akár bejössz neki külsőleg akár nem. Sajnos a trükközést nem lehet megkerülni a nőknél, mert ők mindenképpen trükközni fognak. Ez a csajozás lényege.
2018. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Aranyos szöveg, de nem vennélek komolyan és elhajtanálak.

Egyrészt önbizalomhiányos vagyok, így egyetlen túlzó bókot sem tudok elfogadni, nem tudok vele mit kezdeni. Másrészt engem nem érdekel hogy külsőleg mennyire jövök be neked, a külsőm teljesen mást mond mint amilyen vagyok, és valószínűleg olyannal képzelnél el belülről is, és ezt nem akarom.

Csak hogy értsd is: Alacsony és törékeny termetű vagyok, bármit veszek fel, kislányos vagyok és "cuki". De belülről meg egy törtető, határozott, feminista nő vagyok, és nem akarom hogy édibédi "nő neve kuss"-nak gondolj aki nem tud magáról gondoskodni. Érted?

2018. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Max külsőre lehetek tökéletes neki...

Azért lehet adnék neki egy esélyt

2018. júl. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte. Nekem tetszene ha így szólítana le a srác.
2018. júl. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyből lejönne, hogy neki csak a felszín fontos. Tökéletes ideál? Első rànézésre?

Amúgy is: túl sok.

Önmagában az őszinte megszólítás nem gáz.

Kicsit alakíts.

Szia!(Köszönés!!)

Nagyon tetszel nekem. (Ennyi elég, nem kell túltolni.)

Szeretnélek megismerni. (Nem akarod, szeretnéd. Nem csak rajtad múlik.)

Laci vagyok. (Név opcionális. Indulj ki abból, hogy ő is meg akar ismerni. Még mindig nem csak rólad szól.)

Ha eddig eljutottál, félig nyertél.


Csak azért arra figyelj oda, hogy amikor láthatóan siet a csaj, akkor ne ugorj rá ezzel a szöveggel. Tudom, hihetetlen, de az emberek többsége nem csak úgy random mászkál az utcán, hanem tart valahova.

A "bocs, de van barátom" pedig nem sértés, úgyhogy felesleges háborogni. Elég gyakori jelenség, hogy egy csinos, fiatal lánynak van párja. Te se örülnél, ha a csajod mindenkivel elmegy egy "kàvéra", aki leszólítja.

2018. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A tökéletes ideál részt hanyagold, szerintem az ilyen túlzások a gyomor ferfordulásának a bekapcsoló gombjai.
2018. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 D. Brasco ***** válasza:
A nagyon tetszel-ig okés a dolog,de utána biztosan nem ilyen idetlen tulzassal folytatnam hogy,te vagy az ideal stb........szerintem sokkal jobb egy frappáns szivesen megismernélek kivancsi lennek higy egy ilyen csinos külsőhöz milyen belső tartozik!
2018. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
.
2018. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez nem túlzás.Tényleg ő az ideál
2018. júl. 13. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!