Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek az olyan nőkről, akik ízléses piercinget viselnek? Összejönnétek ilyen nővel vagy ez kizáró ok az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
[link]
2018. máj. 15. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Az orránál az az aprócska piercing még tetszik is, a többi részen nem. Orrpiercing, szájpiercing kizárva nálam. Szemöldök nem kizáró, de nem tetszik, viszont lehet, hogy valakinek jól áll. Köldökpiercing viszont nagyon bejön, ha ízléses.
2018. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
32%

Az orr és ajak PC számomra nem ízléses. A fejen egyedül a fülbe tetszik.


A test lentebbi részein viszont még soha nem zavart :D

2018. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem kizáró ok de valahogy nem tudok elképzelni ízléses piercinget :D
2018. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Rühellek minden fülbevalót, nyakláncot, tiarát, karkötőt, bokaláncot.


A piercing egy láthatatlanná tevő köpennyel ér fel. :)

2018. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Nem tetszik a pc.

Nem jó dolog külső alapján ítélkezni, de amikor meglátok egy nőt ilyen ékszerrel az orrában, egyből arra asszociálok, hogy "na, biztos ő sincs agyilag eleresztve".

Általában a bulizós, cigizős, minden hétvégén lerészegedő, nagy szájú nők szoktak ilyet viselni. De biztos van kivétel. Én csak a tapasztaltaimról beszélek.

2018. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs ízléses piercing.
2018. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen össze. Szeretem az ennél "extrémebb" külsejű nőket bár attól függ mi számít annak. Amit linkeltél azok közül egyik sem olyan extrém és szerintem egyik sem vészes manapság már ez is olyan mint a tetkó teljesen elfogadott. Mindenki aszerint él és úgy néz ki ahogy a bőrében jól érzi magát. :) 20/F
2018. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az orrkarika nagyon bejön, a fülben is minden. Viszont azok a sima pöttyök az arcon vagy orron nem.
2018. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van akinek jól áll, de szerintem a többségnek nem.

Egyébként nem ez határozná meg hogy ismerkednék e az adott nővel vagy sem...

2018. máj. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen rugózni, ha piercinges, tetovált stb. vagy, majd nyilván olyan pasiknak fogsz tetszeni, akik szintén ilyenek, vagy tetszik ez nekik. A többi meg kit érdekel? Nekem volt sok piercingem, nagy részét akkor vettem ki, mikor terhes lettem, illetve kicsi volt a babám (piszkálta őket), visszaraknám szívesen, de összenőtt a lyukak nagy része sajnos. Soha nem akadályoztak az ismerkedésben, nyilván nem olyan pasik akartak velem ismerkedni, akiket ez zavar. Mellesleg velük én se akartam ismerkedni :)

30N

2018. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!