Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak is nehéz nem arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehéz nem arra gondolni az új kapcsolat elején hogy mit hogy csinált a partnere az előző kapcsolatában?

Figyelt kérdés

Pl kirandulóhelyek, ahol vele is volt, maga a lakásban töltött idő, ugyanaz a ágy...

Stb

Nem akarok mégis gondolok rá


2018. júl. 3. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy. Most en vagyok. Ez a fontos.
2018. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
És ha közben még irogat is vele miközben én is ottvagyok ? :'(
2018. júl. 7. 14:33
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Ja, az már más téma. Most szólok előre, hogy ebből megcsalás lesz/már volt is. Az ilyet kidobnám, nálam egy kapcsolatban az exekkel való rendszeres beszélgetés tabu. Kell a francnak az idegeskedés miattuk.
2018. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kőrbe körbe azt hajtogatja, hogy a csaj egy különleges ember az életében, érdekli mi van vele stb meg hogy én vagyok a barátnője, ök csak írnak és azt is láthatom, nem fog utána menni, nem tudja őt elcsábítani stb


És persze feleslegesen filózok ezen az egészen. És elrontom azt ami velünk van

. Meg hogy miért nem bízom benne?

És nem és nem érti meg hogy rosszul esik, nem attól félek hogy összejönnek, de egyszerűen nem bírok megbékélni azzal hogy annak akit szeretek ennyire fontos legyen az exe aki átbaszta, kihasználta és nem értem miért kell vele a hétköznapjait megosztani(mit csinal eppen, mit eszik stb), mégha "csaj" irogatással is.



Komolyan kikészülök.


:( :'( :'(

2018. júl. 7. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!