Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is érzett, vagy érez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett, vagy érez így a kapcsolatában?

Figyelt kérdés

lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal. Nekem ő az első férfi az életemben (én 21, ő 32). Mikor összejöttünk akkor is nagyon nagy volt a vonzalom közöttünk, teljesen egy hullámhosszon voltunk és vagyunk azóta is.

Viszont, azt vettem észre magamon, hogy ahogy halad a kapcsolatunk az időben, úgy kezd bennem ki alakulni egy új érzés: olyan mély, szeretet érzek, vagy lehet hogy szerelmet nem tudom, amit nem tudok megmagyarázni és leírni..... Voltam már plátóian szerelmes, ott remegett a gyomrom meg ideges voltam tőle, viszont a mostani kapcsolatomban egy olyan nyugodt, mély, leírhatatlan szeretet és szerelmet érzek felé amit nem tudok leírni szavakkal.... szerintetek is egy igazi szerelemhez idő kell, amíg ki alakul?

Régebben mindig azt hittem, hogy ha a kapcsolat leges legelején nincs szerelem, akkor az egész semmit sem ér.... most viszont egy teljesen új érzést tapasztalok meg



2016. júl. 5. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem egy kérdés. Szerinted érdekel valakit, hogy te mit érzel?
2016. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, én ezt hívom szerelemnek, nem a hitvány kezdeti fellángolást.

A kapcsolat elején még nem ismeritek egymást kellő mélységben, ezért az én fogalmaim szerint nem is lehet szó szerelemről. Szerelem akkor lehet, amikor már teljesen megnyiltok egymásnak és feltételek, elvárások nélkül képesek vagytok elfogadni egymást minden értéketekkel és hibátokkal együtt.

2016. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos gyenge az emberi nyelv az ilyen érzések kifejezésére. Mi évtizedek óta vagyunk együtt a párommal, és noha a kezdeti lángolás elmúlt, valami elementáris szerelmi összetartozás vette át a helyét. Imádjuk egymást, testében, lelkében, mindenhogyan. A szerelem szó kevés erre. Ez valami más. Több. Megfontoltabb, révbe értebb. Csak az tudja milyen, aki megtapasztalta, de sajna ez keveseknek adatik meg.
2016. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!