Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem hogy a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy a párom az elöző kapcsolatában sokkal jobb életszínvonalon élt a barátnőjével, mint amit most megengedhet velem. Mit tegyek hogy ne zavarjon ennyire és ne a múltban éljek?

Figyelt kérdés
Annak a kapcsolatnak már 13 éve vége, de mindig azon gondolkodom hogy sokkal jobban éltek akkor mint ahogy most megengedhet magának. Mindig a múlton kattog az agyam és képtelen vagyok a jelent megélni. Van valami mód hogy túllépjek ezen?
2016. ápr. 4. 11:19
 1/7 A kérdező kommentje:
*mint amit most megengedhet magának
2016. ápr. 4. 11:20
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy ez mennyiben múlik rajtad... ha mondjuk az előző párja dolgozott, téged meg el kell tartania, akkor jogos az aggódásod.

De ha tőled független tényezők miatt alakult így (pl. a jövedelme nem nőtt érdemben, az árak viszont igen; ha gyereketek van; ha nagyobb lakást kell fenntartani, stb., akkor teljesen természetes, hogy más életszínvonalon él, mások a prioritások).

2016. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A szülei akkoribban külfölfön dolgoztak és sokkal több pénze volt mint egyetemista. A barátnője közepes anyagi helyzetből jött: nem gazdag de nem szegény. Most a harmincas évei közepén nem tudja magának biztosítani azt az életszínvonalt amit a szülei pénzéből fenntartott. Nincs gyerekünk. Én sem vagyok szegény de nem is vagyok gazdag.
2016. ápr. 4. 11:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő a legtöbb dolgot megélte akkoriban és most nem hiányzik neki, míg nekem hiányzik mert nem éltem meg. (25 éves vagyok)
2016. ápr. 4. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Csóróként tudom milyen ez. Az ember kisebbségi érzés gyötri, illetve ott van a "nem éhettem át" dolgok... Én kleptomániás lettem egy időre kiskoromban, mert nekem semmim nem volt míg mások villogását is el kellett viselni... szóval mindent lenyúltam. Sajnos ez egy örök démon, mert egy idő után élveztem is. De már régóta nem teszem, az utolsó lenyúlás egy sárga toll volt egy helyi lottozóban.


Kicsit őrült vagyok ha van pénzem egy időben képes voltam minden nap hazafelé venni egy kis üdítőt, mert régen sosem lehettt és így érzem magam szabadnak. Ami persze cak illúzió...

2016. ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bence_ ***** válasza:

Teged a sajat jelened "míg nekem hiányzik mert nem éltem meg" zavar nem a párod múltja.

Arra vágysz, hogy tegyen valamit azért, hogy ezeket te is megéld?

2016. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Két különböző dologról írsz. A párod sem a maga pénzéből élt jól, hanem a szüleiéből.


Te most miért gondolod, hogy, neki kéne megadni neked a különböző élményeket? Akkor már miért nem a te szüleidtől várod el ugyanezt? Esetleg saját magadtól, ha már 25 éves felnőtt ember vagy.


Nagyon furcsa dolgok lehetnek a fejedben. Irigy vagy egy 13 évvel ezelőtti barátnőre, amiért a párodat a szülei akkor tömték pénzzel, és ebből neki is jutott?


Felmerül a kérdés, miért vagy együtt ezzel a férfival? Mert szereted és a kút fenekén is jobb lenne vele, mint bárki mással Hawaii-on, vagy mert azt reméled, fizet majd neked valamit?

2016. ápr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!