Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudassam vele hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele hogy ne bantsam meg?

Figyelt kérdés
Nemreg osszejottem egy fiuval,mindennap talalkozunk,de en neha a baratynoimmel is szeretnek lenne(setalni stb).de ugy nem jo ha egyutt logunk mindannyian mert...az ugy nem jo.ha elmondom neki biztos megsertodik esetleg megmondja hogy ha nem akarsz talalkozni velem akkor vege..en szeretem ot.de egyre kevesebb idot toltok masokkal..mit tegyek?
2010. jún. 17. 15:58
 1/5 A kérdező kommentje:
*baratnoimmel
2010. jún. 17. 15:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélned kéne vele pedig. Neki is biztosan vannak barátai és mikor velük jóg, te lehetsz a barátnőiddel :) kössetek kompromisszumot ;)
2010. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha zsarolna, nem kár érte.
2010. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát egyik nap legyél a barátoddal a másiknap meg a barátnőiddel. Ha normális akkor megérti:) Legalább addig ő is lehet a haverjaival.
2010. jún. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én s így éreztem, de jóban vagyok a barátommal, és megtudtuk beszélni. Bár még most is néha azt hiszi, hogy más fiúkkal találkozok azidő alatt, amég a barátnőimmel vagyok. :/ De megérti, csak nagyon féltékeny.
2010. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!