Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti örulnetek egy olyan pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örulnetek egy olyan pasinak aki nem akarlefektetni, de szivesen beszelget veled es csereben segit anyagilag?

Figyelt kérdés

Egy hónapja ismeremés segit sokat , azt hallottam h foglalt

Nem akarsemmi összefekveses dolgot

Irjatok ti lanyok , akik tapasztaltatok ilyet , hogyan vegzödött?

Pasi 57 . En 39



2018. jún. 27. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
H ne orulnek neki...de sajna meg nem tapasztaltam ilyet h tenyleg nem var cserebe szexet legalabb.
2018. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Én örülnék egy ilyen pasinak.
2018. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülni örülnék, de az emberek nem adnak pénzt csak úgy jófejségből. Én nem fogadnám el, mert tartanék tőle, hogy olyan viszonzást vár, amit nem tudok/akarok nyújtani. :S
2018. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetésért pénzt kapni?

Ilyet azért kevesen utasítanának vissza.


Azért nagyban függ a pasitól- tartanék azért attól, hogy a jövőben feljogosítva érezné magát dolgokra...

2018. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fish1 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy eleinte előadja, hogy nem akar semmit cserébe. Aztán meg ha odaadott x összeget, elkezd majd aljaskodni vagy zsarolni. Szerintem ne dőlj be neki.
2018. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De ez esetben ne legyél féltékeny vagy ideges, ha a feleségével tölti a hétvégét, nem pedig veled.


(39 éves létedre ijesztően ostoba vagy amúgy.)

2018. jún. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez oké, de mit akar cserébe?


olyan nincs, hogy semmit.


ezt tudhatnád vénségedre.

2018. jún. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet h meg ö se tudja h mitakar

Vagy lehet h tudja de nem birja megtenni .

Nem tudom

2018. jún. 28. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!