Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő akkor ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor ha egy srác kinézett magának, de csak fogadásból. Haverjával fogadtak, hogy lefektet míg egy suliba járunk (a tét egy sör). Most akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Én elkezdtem hülyíteni, de nem komolyan. Nem történt köztünk semmi, még egy megbeszélt talit is lemondtam.
2008. nov. 1. 08:32
1 2
 11/14 Srapnel ***** válasza:

Én nem értelek benneteket, de kérdezőt sem.

Egy igazán jó megoldás van: egy percet se foglalkozz a drága idődből azokra a fiúkra. Az az igazi szívatás: ha semmiféle reakciót nem tudnak kiváltani belőled. Ha a világaitoknak köze sincs egymáshoz. Ha szívatod, akkor a játék része leszel. Úgyhogy foglalkozz inkább értelmes/hasznos dolgokkal, ne ilyen marhaságokkal, azokat tartsd meg azoknak, akik kitalálják.

2008. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló a te nézőpontod is tudom értékelni, de már benne vagyok a játékban.
2008. nov. 5. 21:24
 13/14 anonim válasza:
Szerintem fekudj le vele, es felesbe igyatok meg a sort... 8-)
2008. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló.. teljességgel ki van zárva.. nem fekszem le vele a sört meg amúgy sem szeretem ;) :)
2008. nov. 8. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!