Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő akkor ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor ha egy srác kinézett magának, de csak fogadásból. Haverjával fogadtak, hogy lefektet míg egy suliba járunk (a tét egy sör). Most akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Én elkezdtem hülyíteni, de nem komolyan. Nem történt köztünk semmi, még egy megbeszélt talit is lemondtam.
2008. nov. 1. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt ilyen.Kicsit meg kell leckéztetni.Tanítsd móresre,mikor azt hiszi,na most felvisz magához,mosolyogsz egyet,s azt mondod köszi de nem vagy az esetem.Azt mondta a fiú,ilyen rafinált nővel még nem találkozott.Nem is szenyázott többet,de tisztel,azt mondta a fiúknak.
2008. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha még elhív randira kő keményen mond meg neki h te túl jó csaj vagy hozzá.Légy vele magabiztos,önelégült, lenéző és simán koptasd le.Nem kell ezen idegeskedni.
2008. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Miért van olyan érzésem, h le akarsz vele feküdni?
2008. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy sör? Minimum sértődj meg, hogy csak ennyit érsz. Amúgy meg amit fentebb javasoltak, mondd meg neki, hogy túl jó vagy hozzá, és nem teheted...:)
2008. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Le ne feküdj vele, ez sértő, megalázó és szánalmas. Hülyítsd csak és szivasd meg. Mond neki h látszik rajta h kevés hozzád és nem tudna kielégíteni. Legyél kreatív:) Vagy ha nem, akkor egyszerűen csak hagyd a fenébe.
2008. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor meglepődöm h mennyi sorstársam van...pedig egyről sem tudtam!:) Fogadtak már az én fejem fölé is..teljesen besértődtem rajta hogy csak mennyit érek neki,és hogy tényleg csak a szexre kellek neki...le is koptattam pedig nagyon helyes srác volt!! Sztem tedd te is ezt..mert ugye tudod ők a haverjaivel ezen fognak csámcsogni,jobb ha nem adsz okot rá!! Amúgy bocsi de nekem is az az érzésem neked tetszik az a srác...nah tényleg??
2008. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kis ideig randizz vele, hülyítsd be nagyon, aztán jól ejtsd pofára, megérdemli.:)

Vagy beszélj egy barátnőddel(direkt úgy,hogy ő is hallja) hogy mekkora köcsög,ronda mit képzel,és játsszátok el,hogy ti is fogadtok, ugyanerre,ugyanebben:D

2008. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát a hülyítés az megy 1000el. Egy picit tetszik ,de eléggé el van szállva magától, szóval ki is ábrándulok.. :D Barátnőmmel is akart járni de ő is lekoptatta. Semmi komolyat nem akarok tőle, főleg h csak egy sör a tét.. Nem feküdnék le vele sose. Amúgy sem vagyok könnyűvérű. Randiba nem merek nagyon belemenni mert van barátom, szóval csak a nagyon jó ízlés határain belül..semmi csók max. 3 puszi... Köszönöm a válaszokat. Jó tudni h ennyi fiú olyan magabiztos.. és mind pofára esik xD
2008. nov. 1. 22:14
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
ha tetszik a srác, simán kihasználhatod a helyzetet, és ki tudja, még valami komolyabb is lehet belőle. akkor megissza a sört, de nem nagyon lesz min csámcsogni, ha a barátnője vagy...
2008. nov. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem leszek a barátnője már csak azért sem mert így viselkedik.. egy sör.. ne egy sör miatt akarjon velem lenni, kicsit sértő
2008. nov. 2. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!