Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2. randira ajándék? :D mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. randira ajándék? :D mit szóltok ehez?

Figyelt kérdés
Szerintetek vegyek vagy ne ? és ha igen akkor mit? +még jöhet pár randi hely is csak úgy felületesen..Köszi
2010. jún. 17. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2010. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 nielindi ***** válasza:
randira minek ajándék?
2010. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Menjetek olyan helyre ahol szép a kilátás (pl.várakba,parkokba stb.) vagy egy teaházba pipázni (tök hangulatos tud lenni)... Vagy gondolkozz azon,hogy neki mi is tetszene...

Az ajándék meg szerintem ne legyen túl nagy a második randinál... Mire gondoltál?Mit veszel neki?

2010. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

eHHez!

Amúgy szerintem hülyeség. Minek költöd a pénzt előre? Ha együtt maradtok, lesz rá elég alkalmad.

2010. jún. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vagy inkább valami olyat adj neki amit te készítettél.

Szeritem annak sokkal jobban örülne.

Én második randin verset kaptam és sokkal jobban esett mintha vett volna valamit.

2010. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok .. hát első sétálásunkkor adtam már neki egy saját készítésű dolgot, amúgy virágra vagy valami hasonló dologra gondoltam . Szerintetek ha elhívom kajálni az túl komoly?:D:D am (16F) vagyok
2010. jún. 17. 10:56
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem második randin felesleges ajándékot venni neki
2010. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
faszkorbácsot vegyél neki!
2010. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi szépen utolsó előtti!:)


utolsó te meg vegyél sokat:D

2010. jún. 17. 13:01
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem ne vegyl neki ajándékot....felesleges....csak mutasd ki neki h szereted, neh azt higgye h már nem ugy gondolsz rá mint ezelőtt, mert akkor még ajándékot is kapott...szal ne adj neki, ne legyen ez ilyen megszokott, mindennapos dolog...érdemelje ki...vagy csak várjon rá...nem kell ezt így elcsépelni...jó biztos örülne neki meg minden, de előfordulhat h aztérezné h megakarod őt venni, és az ekllemetlen lehet neki...:S jó tudom hha szívből adod akkor jó dolog ajándékozni, de várj pár alkalmat...:)


14Ł

2010. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!