Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mikor közlitek a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor közlitek a többi lánnyal/sráccal, hogy találtatok valakit, akivel jobban passzoltok?

Figyelt kérdés

Háttérsztori:


Megismerkedtem egy lánnyal a neten (10 napja), kb. másnap már elment a kedvem a további ismerkedéstől, így az alkalmazások használatával felhagytam, és már csak azokkal tartottam a kapcsolatot rajta kívül, akikkel eljutottunk facebookig.


2-3 nappal ezután már érezhetően kevésbé volt kedvem a másik két lánnyal beszélni, mint vele, el is hívtam randira, ami tök jól sikerült. Le is töröltem magamat nem sokkal később a társkeresőkről. (úgy voltam vele, hogy ígyis-úgyis letörlöm majd, minek halogatni: ha összejön, akkor azért, ha pedig nem jön össze, akkor pedig egy időre tuti elmegy a kedvem ettől az egésztől.)


De a randi utáni 2-3 napban elbizonytalanodtam, mert kevesebbet beszéltünk, és arra gondoltam, hogy rosszul értékeltem a randit, meggondolta magát, és így próbál jelezni. Ettől az a kezdeti "szuper rózsaszín köd" elszállt, és újra élveztem a beszélgetést a másik két lánnyal.


Ezután a 2-3 nap után (=az utóbbi 2 napban), most már többet tudunk beszélni. El is hívtam még egy randira, és eléggé úgy tűnik, hogy neki is eléggé bejövök, és rossz volt a megérzésem, tényleg csak pont úgy alakult, hogy azon a pár napon kevésbé ért rá.


Szóval itt vagyok jelenleg. Most megint elég biztos vagyok benne, hogy ennek van jövője, és ha valaki megkérdezte volna, hogy melyiket választanám, akkor végig őt választottam volna.

De a másik két lánnyal is jó (velük még csak chateltem), most nem érzem, hogy nem akarok velük beszélgetni.


Csak hát vele jobb, és egy picit f**znak érzem így magamat, nem kéne ezt sokáig húznom. Csak hát mi van, ha mégse jön össze? (bár ha belegondolok, ez még nem számít "sokáig húzásnak", és nem kéne f**znak éreznem magamat. Vagy mégis?)


Vélemények? Tapasztalatok? Ti hogy vagytok ezzel? (Férfi vagyok)


2018. jún. 22. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkinek semmit mondani. A másik 2 lánnyal még csak nemis találkoztál. Hidd el, ha nem írsz nekik 1 napig, már el is felejtenek, beszélnek majd mással.
2018. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Blablabla...válassz egyet, a többit hagyd. Ha nem jön össze, akkor meg lépj tovább.
2018. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz a másik két lánnyal? Hármasban randiztok vagy mi, hogy egy együtt emlegeted õket? Nem igazán értem, hogy miféle párkapcsolatról beszélsz te itt.
2018. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy meg 10 nap ismerettség és 1 randi után még ne éld bele ennyire magad, majd ha 2-3 hónap után is megvan ez a lelkesedés, akkor tárgyalunk.
2018. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!