Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akarhat valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, sőt, egyre jobban belehabarodok. A múltkor voltunk fagyizni kettem, annyira aranyos volt :)

Eddig haverok voltunk, és egész jól megismertük már egymást, és sztem ő is többet szeretne. Msn-en is szokott félreérthetetlen dolgokat mondani, de olyan aranyosakat, nem olyat, h "kinyalnálak" meg ilyesmi.

Mondtam neki, h nyáron találkozhatnánk, néhánál egy kicsit gyakrabban, erre írta azt, h szivesen, mert imád velem lenni :)

És am ha jöttünk haza suliból, ott voltak a haverjai, és egy idieig mindig ott voltak velünk, aztán mindig elmentek, és sztem szándékosan hagytak minket magunkra, sztetek miért?

És akarhat tőlem vmit a srác? Diáknapon reggel 9től du 2ig egymás nyakán lógtunk, és végig beszélgettünk, meg hülyültünk, és iszonyú jól éreztem magam vele!

15/L


2010. jún. 17. 00:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
EZ van, Neked valamivel jobb, velem nem áll szóba, akit szeretek, szóval ezt kapd ki. :)) Pedig bírt, nagyon.
2010. jún. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 A kérdező kommentje:
Jó vagy XD
2010. jún. 17. 02:09
 63/73 A kérdező kommentje:
De miért nem áll szóba? :O
2010. jún. 17. 02:09
 64/73 anonim ***** válasza:
Hazudtam Neki pár dologban. Nagyon keményekben. De kb. azt sem hittem, hogy Ő lesz az a lány, akit eddig a legjobban szeretek. :) És most Ő az az ember, akivel semmit nem lehet megbeszélni, akárhogy próbálok. Ráadásul együtt volt egy balfékkel, most már nincs, és még így sem tudunk dumálni.
2010. jún. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 A kérdező kommentje:

Hát ez szar ügy...

De majd csak megbékél :) hívd el vhova :)

2010. jún. 17. 02:14
 66/73 A kérdező kommentje:

Figy, elmegyek aludni, jóéjt, szija! :)

És köszi! :)

2010. jún. 17. 02:15
 67/73 anonim ***** válasza:
:))) Ne szórakozz! Hívjam el? Szóba sem áll. :) Szerintem ahova velem jönne, szó nélkül, az a rendőrörs, hogy feljelentsen. :D Nem tudok Vele beszélni sem... Személyesen rámküldi haverjait, rokonait, neten kitörli a leveleim, MSNről tiltott, telóját nem tudom... Iwiwen, myvipen, ilyen helyeken tiltva vagyok... Szerinted hogy tudjam így elhívni? :D
2010. jún. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
100%
Oké. :) Jóéjt, szia...
2010. jún. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:
LOL elég reménytelennek tűnik, de ne add fel, írj neki levelet, rendes postásat. :)
2010. jún. 17. 02:17
 70/73 A kérdező kommentje:
Nah szija :)
2010. jún. 17. 02:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!