Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akarhat valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, sőt, egyre jobban belehabarodok. A múltkor voltunk fagyizni kettem, annyira aranyos volt :)

Eddig haverok voltunk, és egész jól megismertük már egymást, és sztem ő is többet szeretne. Msn-en is szokott félreérthetetlen dolgokat mondani, de olyan aranyosakat, nem olyat, h "kinyalnálak" meg ilyesmi.

Mondtam neki, h nyáron találkozhatnánk, néhánál egy kicsit gyakrabban, erre írta azt, h szivesen, mert imád velem lenni :)

És am ha jöttünk haza suliból, ott voltak a haverjai, és egy idieig mindig ott voltak velünk, aztán mindig elmentek, és sztem szándékosan hagytak minket magunkra, sztetek miért?

És akarhat tőlem vmit a srác? Diáknapon reggel 9től du 2ig egymás nyakán lógtunk, és végig beszélgettünk, meg hülyültünk, és iszonyú jól éreztem magam vele!

15/L


2010. jún. 17. 00:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h tetszik neked, de nagyon. Nekem van egy ilyen barátnőm, hogy van olyan időszak h egész nap egymás nyakán lógunk, meg nekem is mondaná h legyünk együtt többet nyáron, valszeg énis azt mondanám neki h persze mert imádok vele lenni, pedig csak barát. Mond meg neki, ha tényleg tetszel neki, értékelni fogja ;) csak azért mondom ezt, nehogy félreértés legyen, de szerintem nemaz :P
2010. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:

Igen, legközelebb megmondom neki! De tuti személyesen, nem msn-en -.-

az milyen lenne már :S

És hogy kezdjek hozzá? csak állítsak oda, h: Szija, nagyon tetszel, akarsz velem járni?

:D

Vagy hogyan?

2010. jún. 17. 00:58
 3/73 anonim ***** válasza:
elfelejtettem odaírni h szurkolok ;) :D:D
2010. jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszi :)

*zöld kezecske* :)

2010. jún. 17. 00:59
 5/73 anonim ***** válasza:
Hmm ezegy jókérdés... Szerintem azt h tetszik neked azt mondhatok msn-en is ;) vagy ha élőben akarod, akkor ne mond neki konkrétan h tetszik neked, csak h mikor mond valamit, akkor mond neki h annyira aranyos vagy, és nézz a szemébe, esetleg fogd meg a combját vagy a kezét. Szurkolok ;) am kérdezz nyugodtan ittvok:D
2010. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

Jaj, ha a szemébe nézek, lezsibbadok, és csak habogok össze vissza :D

De tényleg, egy osztálytársam is azt mondta, h szerinte össze fogunk jönni, hát én nagyon szeretném :$

És suliban mindig kereste a társaságomat :D És tegnap majdnem hazáig kisért, fagyi után

2010. jún. 17. 01:03
 7/73 A kérdező kommentje:
És ha megfogom a kezét, nem fog hülyének nézni?? :$
2010. jún. 17. 01:04
 8/73 anonim ***** válasza:
Nah, mondom szerintem tetszel neki ;) am szép szeme van?:P nekem mindig aztmondják h mien szép kék szemeim vannak, de inkább én szoktam bezsibbadni a lányok szemeitől xP nembaj az ha kicsit dadogsz, szerintem édes :) :$
2010. jún. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 A kérdező kommentje:

Olyan zöldes színű a szeme, nagyon szép sztem :)

És pont olyan, amilyenre vágyom, vicces, lehet vele baromkodni, és aranyos, kedves, figyelmes, vagány, de nem bunkó.

Pedig am külsőre egyáltalán nem az esetem, de hát ilyen a szerelem, igazán a belső a fontos :)

2010. jún. 17. 01:08
 10/73 anonim ***** válasza:
Naon rendes lány lehetsz h a belsőt nézed:P nekem sajnos ezcsak félig ment :S:S van egy csaj, eleinte külsőleg naon bejött, utána elkezdtünk dumálgani, és belsőre is megtetszett, demár elég jól ismerem, és nemis olyan szép, mint ahogy azt eleinte láttam, dehát istenem.. beleszerettem :S:S
2010. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!