Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akarhat valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, sőt, egyre jobban belehabarodok. A múltkor voltunk fagyizni kettem, annyira aranyos volt :)

Eddig haverok voltunk, és egész jól megismertük már egymást, és sztem ő is többet szeretne. Msn-en is szokott félreérthetetlen dolgokat mondani, de olyan aranyosakat, nem olyat, h "kinyalnálak" meg ilyesmi.

Mondtam neki, h nyáron találkozhatnánk, néhánál egy kicsit gyakrabban, erre írta azt, h szivesen, mert imád velem lenni :)

És am ha jöttünk haza suliból, ott voltak a haverjai, és egy idieig mindig ott voltak velünk, aztán mindig elmentek, és sztem szándékosan hagytak minket magunkra, sztetek miért?

És akarhat tőlem vmit a srác? Diáknapon reggel 9től du 2ig egymás nyakán lógtunk, és végig beszélgettünk, meg hülyültünk, és iszonyú jól éreztem magam vele!

15/L


2010. jún. 17. 00:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg beleszerettem, én is, pedig a külseje nem egy brad pitt :P

de ha egyszer ő az, akit kerestem, aki mellett jól érzem magam, akkor...kell és kész :D

és legalább ő egyedül nem szól le azért, milyen zenét hallgatok XD

és először, amikor megláttam, az volt az első gondolatom, h: "Nah, már megint egy ilyen gyökér, aki azt hiszi magáról, milyen jófej" XD

Mindig képes megmosolyogtatni :)

2010. jún. 17. 01:16
 12/73 anonim ***** válasza:
És Ő hány éves? :)
2010. jún. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
Ja, és milyen zenét hallgatsz? :D Mármint, hogy leszólnak érte...
2010. jún. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:

17 éves...

Am punk zenét, én szeretem, de mindenki olt, h igénytelen, de nem tehetek róla :D

És Te?

2010. jún. 17. 01:20
 15/73 anonim ***** válasza:
Én is szoktam punkot hallgatni... :) És legalább tarajos csirke vagy? :D
2010. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:
Nem, ink rocker kinézetem van, nem lesz se tarajom, se zöld vagy lila hajam XD
2010. jún. 17. 01:25
 17/73 A kérdező kommentje:
Most am épp Veni Styx-et hallgatok :)
2010. jún. 17. 01:25
 18/73 anonim ***** válasza:
Rocker kinézet? Ez mit takar? Vagy szakadt ruha, ami igazából keveset takar? :PP
2010. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
Ááá, én külföldit nem, magyarok közül is inkább csak p*i*csát. :)))
2010. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
Bár erről a Venyigéről nem hallottam még. :))
2010. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!