Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól lehet elfogadni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet elfogadni egy pasitóltámogatást?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi nyiltan felajanlja h tamogatniakar , de en nem meremelfogadni mert cikinek erzem , de az en helyzetemben nem kene buszke legyek .

Nem szandekozom elfogadnimert kinos föleg h eddig csak parszor talalkoztunk es nincs köztunk semmi, talan valami alakul keresi a tarsasgom.

Ti akik elfogadjatok a dolgokat , mikortól , mennyi idö kell elteljen a kapcsolatban h gond nelkülelfogadjatok ezt azt ? Es ha igen milyen formaban törtenik az ajandekozas?



2018. jún. 18. 14:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
96%
A kommentjeid alapján nem lesz elég a két deka, kérjél inkább fél kilót karácsonyra.
2018. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk h nem is tudom mit akarok ami a kapcsolatot illeti ,félek nem tudom mi es hogy es h ennek a fenyeben meddig mehetek el
2018. jún. 18. 15:01
 13/36 anonim ***** válasza:

Te nagyon büszke vagy és szégyellsz kérni? Nekem nem úgy tűnik...más azt latolgatod, mikor bökhetsz ra dolgokra, hogy vegye meg neked. Persze ez is egy életforma, csak ne hazudj magadnak arról, hogy van tartásod. Büszke legfeljebb én vagyok, harom éve a párommal és sosem kértem semmit tőle, ha elhiv étterembe a következő alkalommal én hívom meg stb. Te nem büszke vagy, hanem eladó kiegészítő a pasi oldalára.

23/N

2018. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

😂

Te most kapcsolatot akarsz vagy eltartásért cserébe bedobod a pin.ádat a pasinak???

Mert ez inkább utóbbinak tűnik.

Ha igen, akkor mondd meg neki, hogy itt vannak a számlák, ha kifizette te bevazelinezed a se..lyukad és mehet a menet!

2018. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Ez jó utolsó jót röhögtem ! Az utolsó verzió jópofa!!!!
2018. jún. 18. 15:33
 16/36 anonim ***** válasza:

Ha csak a pénzére hajtasz, mert nekem ebből az jön le, hogy arra, akkor nem mindegy, hogy most fogadod el tőle vagy pár hónap múlva?

Egyébként én egy komoly kapcsolatban se használnám ki a másikat, még akkor sem, ha tényleg jó fizető állása lenne és megengedhetné magának, hogy bármit megvegyen, akár magának, akár nekem. De persze könnyebb találni egy pénzes férfit, mint megdolgozni, azért amire szükségünk van... :)

2018. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
A való világban nem tudnank összejönni , nem volna eletkepes a kapcsolat
2018. jún. 18. 15:46
 18/36 anonim ***** válasza:
Szóval büszke vagy, de a számláidat kifizetheti. De klassz. Biztosan ismered te a büszkeség fogalmát?
2018. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

"A való világban nem tudnank összejönni , nem volna eletkepes a kapcsolat"


Mi van? Szerinted a két szép szemedért akar neked dolgokat venni? :D A vaginád kell neki, semmi más.

2018. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Sztori elozmenye: sokkal idosebb hazas pasi akarja teljesen onzetlenul segiteni a kerdezot, es o azt hiszi, hogy ezert majd nem kell szajba vennie a faszi farkat.
2018. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!