Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz az hogy a vörös hajú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a vörös hajú és szeplős nők kevésbé tudják magukat elfogadni, és emiatt nehezebben találnak párt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Anglia, Skandináv országok, stb. már rég kipusztultak volna ha ez így volna !
2017. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom ki, hogy van vele, számomra ezek messze a leggyönyörűbb nők a világon! Imádom őket! Bárcsak többen lennének :-(
2017. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon sok férfinak pont ők a szexepiljei.

Szeplős lányoktól viszont valóban sokszor hallattam, hogy utálják magukon a szeplőket pedig gyönyörű lányok voltak és pont, hogy a szeplős arca tetszett.

2017. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Én fiúban is szeretem ezt a típust.

38N

2017. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen lanyok az idealjaim , csak sajnos akiket eddig lattam tul szepek voltak hozzam :/ szoval mar reg lemondtam roluk..

Szerintem ez altalanossagban nincs igy, inkabb az emberek nagy reszere igaz nemtol függetlenül hogy nehezen fogadjak el magukat.

18f

2017. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még sosem volt szeplős lány az ismeretségi körömben sem, pedig nekem is nagyon tetszene.
2017. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Kamasz koromban nem örültem, de utána kifejezetten megszerettem. Sokaknak nem jön be, de akinek tetszik, annak nagyon. Soha nem volt gondom a párkapcsolatokkal, legalábbis emiatt nem. ;)
2017. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7/7 Igen, ezt hallottam, hogy gyerekkorban vagy kamaszkorban szokott ez gond lenni akár lányoknál, akár fiúknál. Szóval ha jól értem, hogy a vörös hajú szeplős nem olyan mint mondjuk a fekete vagy barna hajú fehér vagy enyhén kreol bőrű típus, amivel nagyjából mindenki elvan, hanem vagy nem jön be, vagy akinek bejön, az meg oda meg vissza van érte. Jól értem? A kérdező vagyok, 41F.
2017. szept. 4. 17:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább azért vannak egyedül mert, nem alkusznak meg és a nehezen elviselhető természetük miatt.
2017. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Én imádom a vörös hajat...

3 évig olyanra volt festve az enyém, és hiányzik, de nagyon roncsolta a hajamat.

Ah, mit meg nem adnék természetes vörös hajért. :c


21/L

2017. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!