Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz az hogy a vörös hajú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a vörös hajú és szeplős nők kevésbé tudják magukat elfogadni, és emiatt nehezebben találnak párt?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 15:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, jól érted. Ma is így viszonyulnak hozzám az emberek. Többen mondták, hogy nagyon nem voltam szimpatikus eleinte, azután megismertek, és nem is olyan vagyok, mint hitték.

Aki meg azt feltételezi, hogy elviselhetetlen vagyok, csak mert szeplőim vannak, hát, veled biztos olyan lennék. Csak jelzem: boldog házasságban élek jó ideje.

2017. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy boldog házasságban élsz...Már majdnem írtam egy privit, mert hogy én is oda meg vissza vagyok a vörös haj szeplők kombinációért :D
2017. szept. 5. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!