Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lesz velem a nyaron?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz velem a nyaron?

Figyelt kérdés
Itt a nyár, 15 éves csaj vagyok, és nincs fium.... persze mar volt, de szakitottunk, neki mar mas csaja van, már engem sem érdekel. De jó lenne már valakit szerezni nyarra, akar hosszabb kapcsolatra is.. de hogyan?Kérlek segítsetek!!! Köszi...
2010. jún. 16. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lakhely, kép?
2010. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj szántani, vetni, aratni. nem fogsz unatkozni
2010. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Hát én is ebben fogok mesterkedni a nyáron.

Igaz én egy pár évvel idősebb vagyok :D Egyszerű egyébként, járj szórakozni, strandolj sokat és legyél bátor. Ha látod, hogy valaki stíröl, akkor menj oda hozzá és beszélgessetek. A többi már női praktika :)

2010. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj el a barátnőiddel sétálni, fagyizni ide-oda. Nyáron lehet a legjobban pasizni :)
2010. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom magamat! 19F
2010. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egyet a Tesco-ban
2010. jún. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
privi?
2010. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is pasifogósra tervezem a nyarat. Sokat menj utcára barátnőiddel, esetleg sűrűn sétáltasd a kutyusod(ha van) Egyébként, kutyával lehet a legjobban pasizni, nálam például minden pasi fél odajönni hozzám, pedig nem harapok, de ugyanakkor bámulnak is, na ilyenkor jól jön nekik hogy van kutyusom, mert odajönnek azzal az ürüggyel, hogy "jaj de aranyos a kutyád" és ez általál egyből elkezdünk dumálni:) De ha nincs dögöd, jó a strand,séták,bulik.:)
2010. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*által. (utolsó vok)
2010. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ne járj a barinőiddel falkában mert akk lehet h. megbámulnak ,de nem tudod biztosan hogy téged néz-e.

+ ciki bevegyüli egy csaj társaság közepébe egy illetéktelennek.

Ha tetszik egy csávó szólítsd le.

Ma már ez se gáz, haladni kell a korral!

2010. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!