Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Az első randi nem sikerült túl jól másfél óra beszélgetés után volt egy kis kínos csend. Erre én azt mondtam hogy mennem kell. Eléggé izgultam a randi alatt. Ennek ellenére a másodikra igent mondott. Felajánlottam neki, hogy menjünk színházba erre ő azt mondta, hogy ő inkább operettre szeretne menni amire én igent mondtam. Viszont az időponttal gondok vannak, neki most vizsgaidőszak van és azt szeretné hogy majd a vizsgaidőszak után menjünk 3 hét múlva.


Szerintetek csak húzza az időt vagy tényleg jönni szeretne?


22/F



2018. jún. 8. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nehéz időt szakítani estefele 1-2 órára? Nem is kell feltétlen operettre menni, csak egy kicsit sétálni, beszélgetni. Inkább ne szervezzetek nagyobb programokat, amíg nem tudtok normálisan beszélni egymással :D
2018. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jártál főiskolára? Igen nehezek a vizsgaidőszakok fősulin, egyetemen.

De nem hiszem, hogy ne lenne annyi eszed, hogy erre magadtól ne jönnél rá.


Nem húzza az időt, csak nem szeretne vizsgán megbukni. Ennyi.

2018. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első pár randi alkalmával szerintem is inkább sétálni, beszélgetni, beülni kéne valahova. Az operett jó randiprogram, csak kiesik másfél óra az ismerkedésből.
2018. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Színház és operett 22 évesen? o.O Szerintem hülye ötlet és nem tudom tetszel neki vagy sem.

Annyit tudok, hogy ha engem akarna operettre hívni egy lány akkor egyből több lenne a túlórám.

2018. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is járok egyetemre és nekem is vizsgaidőszakom van. Mégis tudok időt szánni rá. Ezért furcsa nekem ez az egész.
2018. jún. 8. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá esetleg, hogy a hétvégen 1-2 órát ráérne-e, hívd el egy normális helyre kávézni, vagy bárhova, lényeg, hogy beszélgessetek. Ha a lány helyében lennék, biztos, hogy zavarna, valószínűleg őt is zavarta, hogy a kínos csend után leléptél. Persze, izgul az ember, de nem lehet csak ezért otthagyni valakit :D Embereld meg magad és próbáld megismerni!
2018. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os nem gáz az egy kicsit, hogy ezt mi már így megbeszéltük és utána próbálok változtatni rajta? Nem fogja úgy érezni, hogy én túlságoson akarom ezt a találkozót és hogy rá akarok telepedni?
2018. jún. 8. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Bízz abban, van elég értelmes ahhoz, hogy őszintén elmondja a véleményét, és azt is, ha nem akar találkozni veled. Egy próbát megér az elhívás, a lényeg, hogy ne görcsölj rá, vedd kicsit lazábban a dolgokat. Kérdezz rá úgy, hogy ne tűnjön erőltetettnek, nem kell ezer körmondatot írni, csak egy szimpla kérdés. :) Ha pedig nem keresed és hívod el valahova, 3 hét után biztosan lankadni fog az érdeklődése valamennyit, főleg az első randi után...
2018. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!