Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet csak azért lepődtem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet csak azért lepődtem meg mert már hozzá szoktam? Ezek szerint komoly kapcsolatot szeretne? Hogy derítsem ki kérdezés nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval pénteken jöttük össze tegnap volt az első randink és nagyon jól éreztem magam vele nagyon sokat nevettünk de nem került szó a szexről.

Lehet csak azért zavar mert eddig nekem mindig olyan párkapcsolataim voltak ahol az első két három nap után már kaptam a célzásokat.Csak ezért zavarna.De annyira zavar mit tegyek hogy ne zavarjon?


2010. jún. 16. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem feltétlenül baj, inkább arra utal, hogy komolyabb kapcsolatot szeretne. Ha így van, akkor pedig ráértek még erről beszélni, nem? :)
2010. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez szerintem A nagy elterelés című operett.
2010. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De ráérünk beszélni róla csak meglepődtem:)

Milyen operett?

2010. jún. 16. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!