Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek mit akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek mit akar a srác? Megéri foglalkozni vele? Esetleg keressem én megint?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 hete tinderen párom lett egy srác. Egyből el is kezdtünk beszélni, nagyon hamar. Ő miskolcon dolgozik csütörtökig, én Debrecenbe vagyok egyetemen, néha hazajárok hétvégenként máshova. Csütörtökön, amikor hazajött találkoztunk úgy, hogy mindketten beszerveztünk még 1-1 barátunkat, így duplarandi lett. Ebből kavarás lett végül. Hazakísértek minket, nyilván akartak többet, de megelégedtek ennyivel.


Ez után újra keresnek minket azóta.


Barátnőmet elhívta a fiú, de az ő "fiúja" úgyszintén debreceni. Én, aki már több ideje beszélget a sráccal még nem mentem el randira vele, mert nem hívott el. Ez az első egy "0. randi" volt.


Vajon el fog hívni? Csütörtökön randiztunk, pénteken neki programja volt szombaton nekem, vasárnap meg ment vissza. Hétfőn nem is beszéltünk. Úgy voltam vele kedden, hogy írok neki, hiszen mindig ő írt, én is írhatok. Beszéltünk kicsit, majd az utolsó 1 sor írásomra nem reagált, utána nem beszéltünk szerdán se. És ma se még. Tehát hétvége óta ő nem keresett, én 1x, de akkor se köszöntünk el.


Emellett nem tudom mit akar, mert elég durván flörtöl. De megmondtam neki többször, hogyha csak arra játszik felesleges... és ennek ellenére ír. DE NEM HÍVOTT EL.


Illetve elhívott egy másik srác. Felhoztam neki, és mondta, hogy nem szeretné, ha ezzel a sráccal "szórakoznék". Dehát ő még el se hívott egy igazi randira....


Egyik felem úgy gondolja, hogy felejtős a dolog, mert ha egy fiú akar valamit, akkor csinálja. Ha udvarol, akkor ír, ha meg akar ismeri elhív...de nem tette.

Másfelől az, hogy úgy jellemezte a kavarást, mint egy "0. randi" meg az, hogy ő akkor se debreceni, meg idősebb is...Teljesen érthető az is, hogy most a héten dolgozott és nem akart ezzel foglalkozni, és majd ír valamikor. Hiszen nem kötelező minden nap beszélni.


Nem tudom, hogy keressem-e én. Nem akarok nyomulni. Írtam neki a héten, ő nem keresett. Írnék megint, de nyilván okkal nem írt. Nem akart, vagy nem tudott...



2018. jún. 7. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős a srác
2018. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagytál elég mély nyomot benne ahhoz, hogy kezét-lábát törve rohanjon megismerni téged. Ez nem feltétlenül a te hibád, hiszen nem vagyunk mindenkire egyforma hatással.

Menj el a másik fiúval randizni, ha ő is bejön neked.

2018. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!