Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akar engem a srác vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar engem a srác vagy csak ennyire félénk/nincs önbizalma? (24/L)

Figyelt kérdés

3 hete ismertem meg egy sracot, magas, helyes kézilabdázik, de úgy tűnik nekem hogy nincs túl sok önbizalma, vagy én nem tetszem talán neki?

Ő 28 éves, most fogja befejezni a mérnöki kart én pedig 24 vagyok és jogra járok.

Elég szép lánynak tartanak, rengetegen írogatnak, de nekem ő tetszik.

Viszont eddig 2-szer hívott el nagynehezen randira, ezeken kb 6 orat egyutt toltottunk es nagyon jol erezte magat, ezt mondta is, meg megerintett finoman tobbszor is.

Mondtam neki hogy en szeretnem tobbszor latni, erre az volt a valasz, hogy vard ki, majd a jovoheten talalkozunk. Pl. Ezt mondta most penteken.

Mondtam neki, hogy hivjon tobbszor, erre a valasz: mi van, ennyire szeretsz telefonalni?

Mikor telefonon is nagyon jokat beszéltunk.

Maskor meg olyanokat ir hogy ugy hozzambujna.

Nekem ez a kommunikacio es talalkozas keves, o viszont picit onbizalomhianyosnak tunik nekem pedig volt hosszu kapcsolata tobb is.

Hogyan erjem el hogy ne feljen tolem, mert en eleg magabiztos vagyok es allitolag van egy nagyon eros szexualis kisugarzasom is.

Koszonom a valaszokat.


2018. jún. 4. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól látod, most fel kell venned a gatyás szerepet egy időre. :D
2018. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félénk is, de én inkább azt gondolom (persze csak ebből a pár sorból, ami igen kevés), hogy megijeszti kicsit a nyomulásod. Lehet ő még nem tart itt. Kicsit hagyd levegőhöz jutni, várd meg amíg ő akar látni, hívni.
2018. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
félénk.. (vagy nem akar komoly kapcsolatot)akkor nem mondta volna hogy hozzád bújna
2018. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az sem az ördögtől való, ha megkérded tőle, hogy akkor most mi van.
2018. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ne nyomulj annyira nehogy fordítva süljön el a puska! Nem ismerjük és így nehéz bármit mondani.
2018. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nyomulásbak veszi a dolgot, az is lehet, hogy túl sok neki ez az egész. Várj egy kicsit, amíg keres. Vagy hívd fel őt te, ha szeretnél vele beszélni. Nem tilos
2018. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!