Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rossz nekemez!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz nekemez!?

Figyelt kérdés

Úgy érzem alfa-hím vagyok, és sajnos a mostani "béta-hímek" akik alfának hiszik magukat teljesen bunkó nyomorékok...

A sok lányka azt hiszi h ők alfák közben csak szeretnének azok lenni, és miattuk a jó nők kicsit megfontoltabbak velünk alfákkal is :( , emiatt sok időm és energiám elmegy mire behálózok a csajszit.

A kérdésem h mit tehetnék a béta hímekkel h ne alfáskodjanak, ne feszítsenek.

Megverni már párat elkezdtem de sajnos a rendőrségi ügyek miatt ez a kapú is bezárult:(

Ötletek? 20F


2010. jún. 15. 19:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Szia, én is alfa-hím vagyok. Nekemez szintén nagyon rossz, akár csak nekedez. Ami jó: nekikez. De hogy kinekez azt már nem tudom.

Na mindegy, szóval elég gáz dolog igen, mikor bétagagyik villognak jobbra-balra, meg előre és hátra, aztán meg fel és le, ráadásul néha oda is meg vissza. Ilyenkor én rájuk kiáltok, hogy "Hé, te bétahim. Nagyon rossz nekemez, jó?" és ha ettől nem hagyják abba, akkor megkergetem őket, és rájuk fújom graffiti sprével, hogy "Bocsánat, hogy nagyon rossz volt nekedez, én csak lambda-hím vagyok". A nők meg úgyis akkora csírák, hogy azt hiszik labda-hím, messziről kerülik.


De ha még ezek után is nagyon rossz nekedez, akkor szólj, és megrakatlak néhány raj komámmal ;)

2010. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!