Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rossz nekemez!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz nekemez!?

Figyelt kérdés

Úgy érzem alfa-hím vagyok, és sajnos a mostani "béta-hímek" akik alfának hiszik magukat teljesen bunkó nyomorékok...

A sok lányka azt hiszi h ők alfák közben csak szeretnének azok lenni, és miattuk a jó nők kicsit megfontoltabbak velünk alfákkal is :( , emiatt sok időm és energiám elmegy mire behálózok a csajszit.

A kérdésem h mit tehetnék a béta hímekkel h ne alfáskodjanak, ne feszítsenek.

Megverni már párat elkezdtem de sajnos a rendőrségi ügyek miatt ez a kapú is bezárult:(

Ötletek? 20F


2010. jún. 15. 19:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a te leírásod szerint egy béta vagy aki alfáskodni akar... kicsit szánalmasnak tartalak, már bocs.
2010. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
mi az hogy alfa hím meg béta-hím?
2010. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Te ezt nem érted szerintem... te még hátul vagy a görög abc-ben
2010. jún. 15. 19:09
 4/31 anonim válasza:
Most örülsz magadnak?
2010. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Mi számít alfának? Ha arra gondolsz hogy hüde menő vagy meg hüde kigyúrt, ez csak egoizmus. Én nem tartom magam se alfának, se bétának, se semminek, mégis volt már elég sok barátnőm, és nem azért mert feszítettem nekik hidd el. Megverni valakit, csak mert kicsit túljátssza magát meg kissé omega.
2010. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem örülök mert összefognak keveredni kasztok
2010. jún. 15. 19:12
 7/31 anonim ***** válasza:
És ki vagy te, hogy mások fölött ítélkezz? Bocs, el felejtettem, az alfa vagy.
2010. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Minden lánykát megkaphatok, nem vagyok kigyúrt állat, de mindenkinek tetszik a testem, sokan dícsérik, szép mosoly megnyerő kisúgárzás,kocsi, bulik, mindenki ismer és ezért sok az irigyem, a haverjaim is szerensére hozzám hasonlók, és sokan akarnak haverkodi velem, nem szoktam bunkózni, de megmondom mindenkinek a véleményem de csak ha kíváncsi rá.

És sokan ezt kezdik másolni, de ők bunkók, és parasztok :(

2010. jún. 15. 19:17
 9/31 anonim válasza:
Úgy beszélsz mintha ez valamilyen vallás lenne közbe az ilyen "alfahímek" olyanok akik oda mennek megkérdezik hogy kő kóla oszt kész. -
2010. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

looooohoohohoohoool :D:D:D


Ez k.vanaaagy :D:D Köszi kérdező, hetek óta nem röhögtem ekkorát :D:D

2010. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!