Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rossz nekemez!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz nekemez!?

Figyelt kérdés

Úgy érzem alfa-hím vagyok, és sajnos a mostani "béta-hímek" akik alfának hiszik magukat teljesen bunkó nyomorékok...

A sok lányka azt hiszi h ők alfák közben csak szeretnének azok lenni, és miattuk a jó nők kicsit megfontoltabbak velünk alfákkal is :( , emiatt sok időm és energiám elmegy mire behálózok a csajszit.

A kérdésem h mit tehetnék a béta hímekkel h ne alfáskodjanak, ne feszítsenek.

Megverni már párat elkezdtem de sajnos a rendőrségi ügyek miatt ez a kapú is bezárult:(

Ötletek? 20F


2010. jún. 15. 19:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ha olyan egy alfa mint te, én nem akarok az lenni. Érettségid van legalább?
2010. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

" közbe az ilyen "alfahímek" olyanok akik oda mennek megkérdezik hogy kő kóla oszt kész. "


Na itt a probléma, ezek az alfáskodók, mert az igazi alfa az eleve ismeri a nőt, akihez odamegy, vagy csak félrehívja a társaságtól.

A csajozós szövegeket csak betanulja a sok béta és a társaik.

2010. jún. 15. 19:23
 13/31 anonim ***** válasza:
Hohóóó álljon csak meg a menet. Ha az az alfa aki fel tud szedni egy csajt, akkor én mi vagyok? Mert engem meg a csajok szednek fel! Akkor én alfa+1 vagyok hozzád képest. Vallottak már nekem sokszor szerelmet. Na de normálisra véve: Nincs olyan hogy alfa béta és a többi.
2010. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
Ja hogy ja. Akkor bocs srác.
2010. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 nielindi ***** válasza:
gyere, megprobálhatsz felszedni, vagy csak egyszerüen beszélgetni is velem. elhajtanálak a g*cibe :) mümájer divatmajom vagy, azt hiszed, h minden csaj a tenyeredböl zabál? az ostoba lányoknak és sok 16 éves kis csitrinek még lehet, h bejössz... hatalmas gyökér vagy :) apád és anyád helyében jol megveretnélek pár bétahimmel
2010. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

ma 19:32

Szerintem tévedsz...

Nem vagyok divatmajom, genetika, jó nevelés, stílus.

Nincs semmi ékszer rajtam, nem vasalom a hajam, csak magamat adom, és ennél nem is kell több.

A 18 év alatti kislányok meg szánalmasak, őket tényleg nem nagy dobás megkapni, szerencsétlenek...

És nem arról beszélek h meghúzok minden csajt, mert nem így van.

De nem fogok magyarázkodni, az olyanok mint te csak a külsőségekre és a bunkózásra figyelsz fel, pedíg az igazi alfa az több ennél.

2010. jún. 15. 19:47
 17/31 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, de a lányok nevében elnézést kérek, hogy ők is voltak egyszer 18 éven aluliak :)
2010. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Én eddig alfahímről,csak az oroszlánfalkában hallottam,:D:Dott sikert aratnál,a sok nőstény között,ja és még a táplálékot is eléd vinnék:D:D:Dnagy az Isten állatkertje..kiváncsi lennék milyen csajok előtt tudnak az ilyenek alfahímeskedni:Pszakadok ezeken a kérdéseken:D:D
2010. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
ezen a kérdésen most nem tudom, hogy írjak e vagy röhögjek:D
2010. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
*sírjak
2010. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!