Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak sajnálatból ilyen kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sajnálatból ilyen kedves velem?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, sajnos történt velem egy elég megrázó dolog, kérlek ne kérdezzétek, h mi, nem szeretnék róla beszélni.

Van egy lány barátom, akivel évek óta jóban vagyok, de most emiatt az esemény miatt még jobban közel kerültünk egymáshoz. Ugye csak barátok voltunk, ezért semmi testiség nem volt eddig, most viszont ha találkozunk mindig szorosan és hosszan magához ölel engem, valamint, ha átjön hozzám vagy én hozzá, akkor is sokszor összebújunk meg vigasztalásként sokszor puszilgatja az arcom.

Nekem ez nagyon jól esik, mert igazán csak neki tudok megnyílni, a fiú barátaim előtt ezt picit cikinek érezném. A gond az, h úgy érzem kezdek már nem csak barátként tekinteni rá, a múltkor is a legszívesebben megcsókoltam volna, de aztán eszembe jutott, h lehet csak vigasztalásként ilyen kedves velem, amivel nem akarok visszaélni. Szerintetek is erről van szó, vagy esetleg ő is többet szeretne? Ti lányok, hogyan viselkednétek egy hasonló helyzetben?


2010. jún. 14. 18:48
 1/3 bbb. válasza:

Nos, mi lányok sem vagyunk egyformák. A legjobb módja, hogy megtudd, miért teszi, ha kideríted. Persze ne teperd le egyből, mert az esetleg a barátságotok rovására mehetne, de jelezz felé, hogy számodra több, mint barát.


L/17

2010. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát én vígasztalásból, nem igazán tennék ilyet, de ahogy az előző válaszoló is mondta, mi lányok nem vagyunk egyformák. Valószínűnek tartom, hogy esetleg többet szeretne ő is barátságnál(de nem 100%).

Szóval nekem is az a véleményem, hogy inkább próbálj rájönni vhogy, hogy ő is hasonlóan érez.

Sok sikert, és remélem ez a kapcsolat segít majd kilábalni a "megrázó dolgod"ból ;)

2010. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha én így csinálnék többet akarnék...
2010. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!