Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha nem vagytok teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem vagytok teljesen biztosak abban, hogy egy pasinak mi a szándéka veletek, rákérdeztek?

Figyelt kérdés
Vagy ha úgy érzitek, hogy nem nyomul eléggé, akkor leszarjátok?

2018. máj. 14. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha egy pasinak tetszem, általában azt a tudtomra adja. Elhiv randira, beszélgetünk stb.. Ha tetszene nekem valaki, én lány létemre mondjuk nem kezdeményeznék komolyabban, max egy kis flört belefer. De konkrétan nem kérdeznék rá. A flörtből úgyis kiderulnek a szándékai, szerintem
2018. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kérdezek rá,ha nem keres számomra azt jelenti nem érdeklem eléggé.Szóból ért az ember.
2018. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy már egy ideje ismerkedtek, volt szex is. De valahogy nem vagy biztos benne, hogy komolyak a szándékai.
2018. máj. 14. 19:54
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 De ha mondjuk minden nap keres..csak rövidek a válaszai cseten? :D
2018. máj. 14. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Többnyire rá. De ha én nem akarok tőle semmit és ő se engem hoz kellemetlen helyzetekbe, akkor nem foglalkozom a témával.
2018. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Minek nyomuljon, ha megvan a szex és elég pár szót vakkantani cseten, hogy megmaradjon? :D Mégis mire vagy még kíváncsi, ne nagyon éld bele magad.
2018. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Huha, hat naponta irni cseten marha nagy teperes es meg szex is van melle! Tuti az eskuvot tervezi, felesleges rakerdezni!

Mennyi idosek vagytok?

2018. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez kicsit bonyolult story, még azt hiszem korábban írtam ki kérdést ezzel kapcsolatban. Egyszer találkoztunk eddig, 2 hónappal ezelőtt, ugyanis ő 1800km-re él. Csak szex volt a terv..de utána is keresett meg minden. Mármint úgy többnyire ő. Aztán kitalálta, hogy elutazik hozzám megint jövő héten, 5 napra. Külföldi, szóval tényleg miattam jön, semmi mas dolga nem lenne itt. Nagyon intelligens, normális, csak elég fura, hogy mindig olyan szűkszavú cseten. Néha szoktunk telefonálni is. Az a baj, hogy azok alapján, amiket mond, azt gondolnám, hogy többet tervez velem, de közben meg ott van bennem az is, hogy lehet csak szex.


Viszont nem értem, hogy miért játszaná el a “komolyat akarósat”, ha csak szexet akar. Már egyszer lefeküdtünk, nem lenne erre a színjátékra semmi szükség. Arra meg főleg nem, hogy ennyit utazzon csak szex miatt, jóképű srác, szerintem ott is akad elég jelentkező. Szóval baromira össze vagyok zavarodva...szerintetek kérdezzek rá, hogy most akkor mit akar? Lehet csak nem akar még nyomulós lenni, amíg nem ismerjük egymást jobban személyesen? Lehet velem őszinte, mert ha csak szex, nekem az is oké, csak az nem oké, ha hazudik, hogy több a cél és én beleélem magam. Vagy ne agyaljam túl a dolgot, amíg nem ismerjük egymást jobban személyesen..?

2018. máj. 14. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem tisztázni a dolgokat, főleg akkor, ha nem vagyok biztos abban, hogy mit akar a másik. Nem igazán szeretem a játszmázásokat.
2018. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már beleélted magad másutt olvasott kommentjeidből és az előző kérdésedből ítélve.

Nyilván ha egyértelműnek veszi, hogy elszállásolod, akkor szexelni is igényt tart.

Mondott valamit arról, hogy mit akar az öt napban csinálni? Városnézés, programok?

2018. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!